“Prostě raději už nebudu nosit tanga před kamerou”: Herečka Alice Bendová řekla o svých plastikách

46letá herečka Alice Bendová je jedna z nejhezčích českých krásek. Denně svým fanouškům sděluje fotografii v plavkách a ukazuje své úžasné křivky.

Téměř všichni její příznivci přesně vědí, že takové úžasné tělo a hezký obličej herečka má díky umělým vylepšováním. Bendová si toho vůbec nestydí.

Zdroj: instagram.com

Momentálně hraje v seriálu Slunečná, kde ztvárňuje odborníci na plastickou chirurgii. Nedávno Alice řekla, že má rada uměle vylepšování a příklad si bere z americké herečky Demi Mooreové.

“Samozřejmě nechci vypadat v šestačtyřiceti na šedesát, to ostatně nechceme nikdo. Ale mám za to, že musíme přírodě zároveň povolit, aby nám ukázala, co jsou to vrásky,” řekla herečka.

Zdroj: instagram.com

“Té vrásky já tedy mám i když od času řeším pomoci botoxu, tak je hrozně důležité přistupovat k tomu s citem a opatrně. Musíte najít paní doktorku, která vám jako člověku rozumí,” dodala Bendová.

“Jestli najdete odborníci, která vypadá jako vosková figurína, tak nemůžete věřit, že z vás bude chtít udělat něco podobného,” sdílela Alice v interview.

Zdroj: instagram.com

Herečka nikdy nechtěla mít vypnutý obličej. Má vrásky a také podle její slov celulitidu. “Nezhroutil se z toho. Nebudu 2 hodiny denně dřít, aby se pak stalo, že týden vypustil a všechna snaha vyjde naprázdno. Proste raději už nebudu nosit tanga před kamerou,” řekla se smíchem herečka.

Zdroj: instagram.com

Share