Eliška Bučková má nového partnera: Česká Miss 2008 prozradila o rozchodu s rybářem

30 léta Česká Miss 2008 nakonec má nového partnera. Před dvěma lety se rozešla s rybářem Jakubem Vágnerem. O svém rozvodu mluvit vůbec nechtěla, ale teď se rozhodla prozradit všechny příčiny rozloučení.

.

“Po rozchodu s manželem jsem 2 roky říkala, že nebudu komentovat svůj život. Všechny moje vztahy byly medializované a to hodně škodí. Vyhovuje mi, když nikdo nic neví”, – řekla Bučková na interview.

.

Miss 2008 do toho interview si často opakovala, že žádného partnera nemá. Ale teď na všechny otázky odpovídá velmi vyhýbavě. Možná, své srdce si dala dalšímu muži.

.

Bučková také řekla, že má normální vztahy se všemi ex. Prvním její bývalým je Jakub Malina, se kterým ve dnešní době často griluje. Druhým Vašek Noid, se kterým si volá, když má novou písničku, a chce znát její názor. Jakubu Vágnerovi zajistila tábory s rybami.

.

Miss 2008 také vysvětlila důvod všech rozchodu: “Rozvody jsou bolestné. Moje byly většinou z toho důvodu, že s partnerem měli každý jinou představu o životě”.

.

“Když mám hudebníka, zpívám, když rybáře, rybařím, ale jsou zásadní věci, u kterých neumím dělat kompromisy. Pro mě je důvod k rozchodu, když to ve vztahu pak vidí každý jinak”, – řekla Eliška.

.

Bučková si mysli, že nejdůležitější v každém vztahu je respekt, tolerance a schopnost najít společnou řeč. “Musí navzájem podporovat v tom, co dělají. Bohužel ne každý to vidí stejně”, – uvedla Miss 2008.

.

Také Eliška do pěti let plánuje děti a vlastní rodinu. “Moc přeju, aby s budoucím manželem měli tak skvělý vztah, jako moji rodiče”, – ukončila Bučková.

Share