Eva Decastelo promluvila o obtížné situaci během pandemie: „Řeknu ti zcela upřímně, že už saháme do úspor“

Karanténa ovlivnila finanční situaci mnoha lidí. Herečka serila Slunečná Eva Decastelo není výjimkou. Seriál je jediným zdrojem příjmů v její rodině.

Zdroj: blesk.cz

Decastelo prozradila pro super.cz, že teď nemá představení v divadlech, pořádání akcí. Kromě natáčení v seriálu nezůstaly žádné zdroje příjmů. Herečka s hrůzou přemýšlí, co by dělala, kdyby zůstala úplně bez práce.

Přesto ale přišla na dobrovolný sběr potravin v pražském Edenu.

Zdroj: super.cz

„Protože práci mám, myslím si, že je jakousi povinností pomáhat těm, kteří nemají nebo prostě teď nemůžou.“ – řekla Super.cz

Eva se svěřila, že má něco málo našetřených peněz. Protože ale od března kromě seriálu příjmy nejsou, musela si rodina už něco brát z odložených úspor a herečka je ráda, že měla odkud brát. Natáčení seriálu nestačí na pokrytí minimálních výdajů rodiny.

Zdroj: super.cz

„Řeknu ti zcela upřímně, že už saháme do úspor, protože vlastně od března kromě Slunečné nemám práci.“- řekla Super.cz

Docastelo je velmi znepokojena za lidi, kteří nemají žádné úspory. Trápí ji zejména maminky, které vychovávají děti samy.

Zdroj: instagram.com

Při sběru potravin herečka do košů nevkládala zboží první potřeby, ale to, co může děti potěšit. Sbírala jim různé sladkosti, nové zubní kartáčky. Vysvětlila to Eva s tím, že brzy budou svátky a dětem z těch rodin se pod stromeček nedají dárky.

Herečka obdivuje manželovu trpělivost a je vděčná, že dokáže vydržet dálkové vzdělávání dětí. Rodiče a děti jsou unaveni z domácího učení a všichni doufají, že to brzy skončí.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: BASIKOVÁ SE ROZBREČELA: DOSTALA OD TVÁŘÍ NEČEKANÝ DÁREK

PŘIPOMÍNÁME: DCERA POMEJEHO NEDOSTANE OD STÁTU ANI KORUNU: PROČ SEDMILETÁ ANIČKA NEDOSTANE SIROTČÍ DŮCHOD

Share