Eva Puskarčíková je zase single: Jak to mají s bývalým manželem Lukášem Kristejnem

Lidé, kteří věří v pověry a znamení, se rozhodnou, že v květnu nebudou uzavírat manželství. Asi mají pravdu.

Zdroj: youtube.com

Stejně jako Gabriela Koukalová, její kolegyně biatlonistka Eva Puskarčíková, se rozvedla rok a půl po svatbě. Jejím manželem byl bývalý sportovec Lukáš Kristejn.

Jak vyšlo najevo, na Mistrovství světa v Kontiolahti bude působit jako Eva Puskarčíková, i když dříve závodila jako Kristejn-Puskarčíková. Sportovkyně to řekla pro deník blesk.cz

Zdroj: instagram.com

Podle britských vědců byla sportovkyně zvolena nejkrásnější biatlonistkou světa ze 156 kandidátů. Ale to její manželství nepomohlo. V roce 2017 se Eva rozešla s bývalým partnerem Antonínem Hájkem. A v květnu 2019 při svatebním obřadu s Lukášem Kristejnem, který se konal v Janově nad Nisou, se proti tomu postavila sama příroda.

Tehdy Eva na své sociální síti Instagram během svatby napsala příspěvek, ve kterém ona popisovala den svatby. Hodinu před ceremoniálem pršelo, a potom dokonce i začal padat sníh. Puškarčíková si myslela, že je to dobré znamení, ale tehdy ona ani tušit nemohla že tomu tak není.

Popisovala, že navzdory chladu je zahřála láska a pozitivní emoce. Nyní je jasné, že počasí bylo proti tomuto manželství.

Zdroj: instagram.com

Celý rok 2020 byl pro slavnou atletku nešťastný. V létě ji pokousalo klíště a dostala boreliózu. Kvůli příznakům, které způsobuje tato nemoc, byla Eva nucena přestat cvičit.

Teď je atletka v dobré kondici. Budeme jí v soutěžích fandit a doufáme, že i v osobním životě se jí bude dařit.

Zdroj: instagram.com

PŘIPOMÍNÁME: MARKÉTA KONVIČKOVÁ UKÁZALA SNÍMEK ZE SVÉHO SOUKROMÍ: UŽ SE PŘESTĚHOVALA DO NOVÉHO DOMOVA, ALE JEŠTĚ NENÍ VŠE HOTOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: ALICE BENDOVÁ PROZRADILA S ČÍM BOJUJE CELÝ ŽIVOT A ODHALILA TAJEMSTVÍ SVÉ KRÁSY

Share