„Fakt je, že nenávidím unylý holky“: jak dopadli milostné vztahy Jakuba Prachaře

Podle všeho vypadá že rozvod Jakuba Prachaře s manželkou bude mít konec na podzim. Po oficiálním ukončení vztahu bude mocí Prachař si najít další partnerku. Pro veřejnost Jakub na první pohled je vzorným manželem, ale ukázalo se že pravdou je opak.

Zdroj: blesk.cz

S Marthou Issovou byli spolu 3 roky a v době jak odešli od sebe zjistila se jeho nevěra. Nebyla to žádná dočasná chyba, Jakub se do své milenky bezhlavě zamiloval a s Marthou kvůli tomu rozešli.

Zdroj: blesk.cz

Po nějaké době vyšlo najevo že Jakub má vztah s Mirnou Silajdžič trvající delší dobu, k tomu udržoval vztah s Marthou i se svojí milenkou zároveň a tak to trvalo několik měsíců. Od začátku Issová tím trpěla, ale dnes považuje Prachaře za výborného přítele.

Zdroj: sip.denik.cz

Zásluhou rozchodu je to že si potkala po Jakubovi svého hezkého přítele Davida Ondříčka, který byl právě po rozchodu s její sestřenicí Klárou.

Zdroj: blesk.cz

„Tenkrát jsme byli oba dva v zoufalém rozpoložení, bylo to na festivalu krátkých filmů. Sedli jsme si s panákem a povídali si až do rána,“ popsala seznámení s Ondříčkem Martha. Pár se drží dodnes, Jakub to má ale jiným způsobem.

Zdroj: blesk.cz

Pak se Jakub pocítil lásku do Mirny a hned na první pohled, a dokonce s ní byl ve vztahu pár let. Bohužel scénář se zas zopakoval. Prachař se nedal pozornost ze své omyly z minulé doby a scházel se s oběma dívkami naráz.

Zdroj: blesk.cz

Mirna se tak o další partnerce Jakuba doslechnula z médií. Tím pádem Mirnu také podváděl –  a tentokrát s Agátou Hanychovou.

Zdroj: blesk.cz

Agáta Prachařová (rozená Hanychová) mu jednoduše řečeno navrátila všechno, co v minulosti učinil a to navíc s bonusem. Prachař kupříkladu neměl na vědomosti, jestli dítě, které jeho žena očekávala, je ve skutečnosti jeho. Za jejich vztah se Prachařová údajně chodívala v stejný čas s několika chlapy a pokaždé se její avantýry byli v mediálních prostředcích.

Zdroj: blesk.cz

„Soběstačné ženy jsou složitější, a proto je život s nimi zábavný. Fakt je, že nenávidím unylý holky,“ uvedl Jakub jednou v rozhovoru.

Share