“Jdu zabydlet rodinu”: Kam utekla Zuzana Belohorcová z luxusního Miami

44letá modelka a exmoderátorka Zuzana Bělohorcová před několika týdnu řekla veřejnosti, že se ze slunečního Miami přestěhuje do Španělska. Momentálně báli kufry, ale do Evropy odjede bez svého manžela Vlasty Hájka.

USA ve dnešní době zaživa velmi těžké časy. Ohromný počet nakažených koronavirem, rasová nesnášenlivost po smrti černošského Geoge Floyda. Kvůli tomu se rodina Belohorcové rozhodla přestěhovat do Evropy.

Zdroj: instagram.com

Zuzana se svým manželem Vlastem a dětmi Salmou a Neviem už báli kufru a přestěhuji se do Španělského městečka Marbella. V USA žili dlouhých 20 let.

Španělské město se nachází na pobřeží Costa del Sol v provincii Málaga, a je proste úžasné pro turisty. Je to ideální místo, které není tak finančně náročné, jak to měli předtím v USA.

Zdroj: instagram.com

“Máme už tam pronajatý byt,” řekl Vlasta. V Marbelle bydlí velké množství přátel, se kterými rodina zvládne popovídat česky.

Belohorcová uvedla, že se do Evropy přestěhuje jenom s dětmi. “Vlastík zůstane v Miami ještě o měsíc déle, aby předělal penzionu na normální obydlí. Do Marbelle pojedu sama s dětmi na konci srpna, jdu na místo, kde jsem nikdy předtím nebyla, zabydlet rodinu,” řekla Zuzana.

Zdroj: instagram.com

Share