Fanoušci Libuše Šafránkové se budou moci rozloučit s herečkou: kdy a kde se to bude konat

S milovanou herečkou Libuší Šafránkovou se budou moci rozloučit i fanoušci. Všichni zájemci budou mít možnost přijít na rozloučenou do kostela sv. Anežky na Spořilově v Praze. Zádušní mše se pak uskuteční na její rodné Moravě. Informuje o tom web TN.cz.

Rodina legendární herečky pohřeb se státními poctami odmítla. Rodina se však dohodla se zástupci ministerstva kultury na veřejném rozloučení.

Libuše Šafránková a Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Podle mluvčí ministerstva Michaely Lagronové by poslední rozloučení mělo proběhnout 25. června. Řekla to pro TN.cz.

Fanoušci, kteří se budou chtít rozloučit se svou milovanou herečkou, budou mít možnost to udělat v kostele svaté Anežky na Spořilově.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Syn herečky Josef Abrhám mladší vysvětlil, že jeho matka nikdy nechtěla mít moc pozornosti a „cenila si soukromí“.

Zároveň řekl, že Libuši Šafránkové by rozhodně nevadilo, kdyby se s ní její fanoušci mohli rozloučit „na místě, kam ráda přes 30 let chodila“.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Pohřeb se bude konat také 25. června, ale bude jen v rodinném kruhu. Kromě toho 2. července se bude konat zádušní mše ve Šlapanicích u Brna. Tam herečka prožila podstatnou část svého života.

Syn herečky také poděkoval všem, kteří si vzpomněli na jeho matku. Podle něj je smrt Libuše Šafránkové pro jejich rodinu velkou ztrátou, a proto si této podpory váží.

Josef Abrhám mladší / Zdroj: Profimedia

„V této těžké chvíli bych vás chtěl zároveň poprosit o ohleduplnost k soukromí naší rodiny,“ řekl Josef Abrhám mladší.

PSALI JSME: „NEPÁLÍM MOSTY“: FELIX SLOVÁČEK PROZRADIL JAK TO JE VLASTNĚ S ROZVODEM S DAGMAR PATRASOVOU A VYJÁDŘIL SE K ROZCHODU S MILENKOU

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA BOHUŠE MATUŠE BUDE MUSET PODSTOUPIT OPERACI: „VĚŘÍM, ŽE VŠE DOPADNE DOBŘE,“ ŘÍKÁ ZPĚVÁK

Share