Manželka Bohuše Matuše bude muset podstoupit operaci: „Věřím, že vše dopadne dobře,“ říká zpěvák

Bohuš Matuš se koncem roku 2020 stal poprvé tatínkem, jemu a jeho partnerce Lucii se narodila dcera. Minulý měsíc se šťastný pár oženil. Kvůli některým zdravotním problémům však nyní Lucie bude muset podstoupit operaci. Zpěvák to řekl pro portál ŽivotvČesku.cz.

Novomanželé si užívají rodinného života a skvělé tráví čas se svou dcerou Natálií. Brzy však bude muset mladá matka Lucie na operaci.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: youtube.com

„O Lucku se bojím, je to moje žena, ale věřím, že vše dopadne dobře,“ přiznal Bohuš Matuš pro Život v Česku.

Podle něj má jeho žena nějaký problem v oblasti břicha, proto musí na operaci. Zpěvák řekl, že operace je naplánována na konec tohoto měsíce.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: tv.blesk.cz

Bude se starat o jejich dceru, ale bude se o ni starat i babička, protože zpěvák bude mít ještě dost práce. Má naplánované vystoupení a bez pomoci babičky by to nestihl.

Nyní se Bohuš Matouš zajímá o to, jak se bude cítit po zákroku jeho žena. Každopádně si ale uvědomuje, že jí bude muset nějakou dobu více pomáhat.

Bohuš Matuš a Lucie / Zdroj: youtube.com

Podobné zdravotní problémy měla nedávno také trojnásobná maminka Ornella Koktová. Podstoupila také operaci a nyní se už doma stará o své potomky.

Koktová po operaci přiznala, že se po porodu dcery podařilo včas odhalit vážné problémy a to jí zachránilo život.

PSALI JSME: „S PANEM BABIŠEM NEMÁME NIC SPOLEČNÉHO“: ŠLACHTA REAGOVAL NA SLOVA BABIŠE, ŽE PŘÍSÁHA KOPÍRUJE ANO A PROMLUVIL, JESTLI BUDE SPOLUPRACOVAT S NĚJAKOU JINOU STRANOU

PŘIPOMÍNÁME: V ČESKU BUDE VEDRO: METEOROLOGOVÉ PROZRADILI, ŽE SE OČEKÁVÁ NEJTEPLEJŠÍ TÝDEN V ČERVNU A TEPLOTY MOHOU DOSÁHNOUT 35 STUPŇŮ

Share