Fiasko Angeliny Jolie: Žádost herečky v procesu s Bradem Pittem byla zamítnuta

Pětačtyřicetiletá Angelina Jolie prožila u soudu vážnou porážku. Její žádost byla zamítnuta navzdory skutečnosti, že hollywoodská hvězda filmu „Zloba – Královna černé magie“ podala před čtyřmi lety žádost o rozvod s šestapadesátiletým Bradem Pittem.

 

Zdroj: Youtube.com

 

Rozvodové řízení stále probíhá a manželé se nedokázali mírumilovně dohodnout na péči o jejich společné děti. Pár má až šest dětí: 19letého Maddox, 16letého Pax-e, 15letou Zakharu, 14letou Shiloh a 12letá dvojčata Vivienne a Knox.

 

Zdroj: Cosmo.com

 

Angelina pochopila, že veřejné mínění se nezměnilo v její prospěch, protože během doby od oznámení rozchodu, se Bradovi podařilo vzít do svých rukou sebe a svůj život. Nyní herec chodí s mladou modelkou, a herečka se obávala, že by soudní rozhodnutí mohlo být učiněno ve prospěch jejího bývalého manžela, teda se rozhodla jít na pomyslné dno. Požadoval, aby z jejích případu byl vyloučen soudce John Uderick, a obvinila ho také ze zaujatosti.

 

Zdroj: Vokrug.tv

 

Byl to právě John, kdo byl při svatbě páru na jejich obřadu na francouzském statku Chateau Meier na osobní žádost herečky. Tento návrh Jolie rozzlobil Pitta, a poté se vztah mezi bývalými manželi opět vyhrotil. Ani konečné rozhodnutí učiněné na Angelininu žádost nevěstí nic dobrého.

 

Zdroj: Gazeta.ru

 

Podle DailyMail soudce Uderick zůstává soudcem v procesu s hollywoodskými hvězdami. Tato okolnost Jolie extrémně rozrušila. Nyní si můžete být jisti, že herečka udeří zpět. Angelina Jolie se již dokázala mistrovsky pomstít Bradovi Pittovi. Po jeho cestě do Paříže se svou novou milenkou mu zakázala přiblížit se k dětem.

 

Zdroj: Harpersbazaar.com

 

Právník herečky vysvětlil její žádost o výměnu soudce. Nedávno vyšlo najevo, že Angelina se nemohla stát nejlépe placenou herečkou.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Share