Veterinář pomáhá lidem bez domova, kteří mají zvířata: Na oplátku nic nepotřebuje

Kevin Stewart se nesnaží stát se prezidentem nebo vydělat milion. Prochází chudými oblastmi města a hledá ty bezdomovce, kteří cestují po ulicích spolu se psem nebo jiným domácím mazlíčkem.

Zdroj: optim1stka.ru

Kevin se nehodlá rozdělit jejich přátelství, kteří se ocitli v nesnázích. Naopak ví, jak potřebují pomoc a je připraven ji poskytnout zdarma.

Někdy psi a kočky potřebují lékařskou pomoc, ale chudí lidé z ulice se nemohou ani postarat o sebe.

Zdroj: optim1stka.ru

Každou minutu muž tráví péčí o zvířata, která neopouštějí své majitele v nesnázích, zahřívají je vlastním teplem a sdílejí s nimi poslední kus jídla.

Zdroj: optim1stka.ru

Je to úžasné: doktor se vzděláním, s úspěšnou praxí se potuluje po ulicích a hledá psy nebo kočky, rozdává jim pilulky a provádí prohlídky bez nutnosti placení za to.

Zdroj: optim1stka.ru

Naštěstí poté, co získal potřebné zkušenosti a potvrdil své vzdělání, Kevin Stewart se stal vedoucím kliniky. A nakonec se přestěhoval do práce v Netflixu, kde se zabývá bezpečností všech druhů zvířat zapojených do natáčení. Na veterinární kliniku si nevzpomněl, dokud se něco nestalo.

Zdroj: optim1stka.ru

Stalo se tak, že Stewart musel uspořádat pro bezdomovce v Kalifornii horký oběd. Mezi těmi, kteří přišli, byl muž se psem. Jako lékař Kevin samozřejmě nabídl vyšetření svého psa a pomoc, pokud to bude nutné.

Zprávy o dobrém doktorovi se okamžitě rozplynuly a lidé sami začali přinášet a přinášet k němu domácí mazlíčky.

Kevin sám platí náklady na léky, očkování a dokonce kupuje pro zvířata speciální léčebné krmivo.

Pokud se vyskytnou složité případy, shromažďuje peníze na crowdfundingovém místě v síti. Obyvatelé z nejrůznějších měst jsou vždy ochotni podpořit dobrý skutek malým množstvím peněz, takže zvířata se obvykle podaří zapsat na kliniku.

Zdroj: optim1stka.ru

Kevin v rozhovoru řekl, že tato zkušenost ho změnila. Všechny předsudky o bezdomovcích se rozplynuly. V minulosti mnoho lidí mělo zajímavý život, mnoho utrpělo nehody nebo přežilo tragédii.

Zdroj: optim1stka.ru

Ukázalo se, že bezdomovci často odmítají poslední kus jídla, jen aby se postarali o své čtyřnohé přátele, snaží se je chránit.

Ale proč?

Ano, protože to jsou poslední přátelé, na které se můžou spolehnout. Nebudou je zesměšňovat, vyčítat něco nebo pohrdat, nebudou nimi zrazeni ani podvedeni.

Zdroj: optim1stka.ru

 

Share