Geniální pes chodí do studentského obchodu koupit si jídlo na listy ze stromu

Mnoho zvířat se liší od lidi mysli a důvtipu. Lidé si už dávno všimli, že zvířata, která s člověkem tráví hodně času, se mohou začít chovat jako oni. Jedním příkladem je pes, který je popsán v níže uvedeném článku.

Zdroj: amp.fakty.ua

„Posledních pět let pes žije ve městě Monterrey (Kolumbie) na území studentského města. Studenti nazývají psa Negro („černý“ ze španělštiny). A mnozí věří, že pes je symbolem univerzity. Studenti a zaměstnanci Negra dlouhodobě krmí, aby areál neopustil. Pes obvykle chodí se studenty do obchodu s potravinami, kde kupují Negro různé pochoutky, “ vypráví ředitel univerzity.

Zdroj: amp.fakty.ua

„Jak řekla jedna ze zaměstnankyň obchodu, nedávno Negro přišel do obchodu sám a v tlamičce držel list. Byla to jeho odměna za pamlsek. Zdá se, že pes si všiml, že lidé dávají něco prodávajícímu a ten na oplátku dává jídlo. Zaměstnanci byli tak překvapeni, že dali psovi sušenky výměnou za list. Pracovníci obchodu a vysokoškolští studenti považují Negra za velmi vynalézavého a inteligentního psa, když si jako lidé rozhodl, že si koupí jídlo. Od té doby pes pravidelně chodí do obchodu se svou dřevní měnou a dostává za to pamlsek,“ pokračoval ředitel.

Zdroj: amp.fakty.ua

Zdroj: amp.fakty.ua

Psi jsou velmi inteligentní bytosti, pokud jim dáte šanci ukázat sebe a svou osobnost. Mohou nejen přinést klacky nebo pantofle na povel.

U některých národů jsou psi strážci domácího krbu a věrní přátelé, kteří pomáhají lidem vyrovnat se s životními obtížemi a depresemi.

Oni mají vždy dobrou náladu a jsou ochotni se o ní podělit s laskavými a starostlivými lidmi.

Zdroj: dogsecrets.ru

Share