Hana Krampolová, která se dostala do nebe, je obviněna, ale i je již prominuta

Po úmrtí Hanky Krampolové se začalo něco nového objevovat. Její bývalá kamarádka, vysokoškolská učitelka a ted’ majitelka divadla Uni-Dramo Jana Szabová měla konflikt se zesnulou a dokonce ji obviňuje z vyhrožování.

Zdroj: Blesk

Ta Hanku prominula, až se dozvěděla o její špatném psychickém a fyzickém stavě.

Zdroj: Aha

Kdysi se ty dámy hezky kamarádily. Seznámily se, když Hance bylo skoro osmnáct let. Jana ji připravovala k učení v mateřské školce.

Zdroj: Blesk

Pak Hanka u ní bydlela po odchodu od rodičů. Pokračovala se s ní kamarádit, když Hanka začala žít s Jiřím. Pomáhala jí při nemoci Hančiny matky.

Zdroj: Blesk

Podle slov Jany Szabové jednou se Hanka pozvala Janu naobědvat. Vařila sáma, což nikdy nedělala. Byl doma i Jiří, který byl vždy pryč při jejich setkání.

Zdroj: Archyde

Oběd nebylo uděláno. Manželé byli dost veselí, pili spolu červené víno. Později Hanka nabídla hrátky ve třech podle slov Jany.

Zdroj: Super

Překvapená Jana označuje, že skoro všechno věděla o intimním životě Krampolových. Doposud ani neví, proč Hanka měla takový nápad.

Zdroj: Sedmička-Tyden.cz

Tu nabídku určitě odmítla, ale měla si najít a pak už odešla. A od té doby bylo samé psychické deptání a spoustu hrozných esemesek od Hanky podle slov Jany.

Zdroj: NewsBeezer

Sáma Jana musela do nemocnice, ale obrátila se na policii. A to pomohlo tu situaci alespoň nějak uklidnit.

Zdroj: Super.cz

Hančin odchod ji bolí, protože měla ji ráda. O usmíření si lituje, ale nepovažuje si, že za to může.

Share