Herec Václav Kopta oslavil narozeniny: Anorektik že Sněženek ukázal své křivky

Herec Václav Kopta dnes oslavil své 55. narozeniny. “Anorektik” z komedii Sněženky kvůli oslavě sdílel snímek, kde ukázal své úžasné nožky.

Poprvé Česko uvidělo na obrazovkách Václava v roce 1982. Režisér Karel Smyczek mu svěřil roli v komedii Sněženky a machři. V té době Kopta byl mladým a štíhlým studentem konzervatoře.

Zdroj: blesk.cz

Herec neumí lyžovat, což bylo jednou z hlavních podmínek na roli “Anorektika”, stejně Kopra neměl žádné lyžařské oblečení. Kvůli tomu, při scénách, kde musel lyžovat musel ho zastupovat dublér.

Zdroj: blesk.cz

V komedii herec byl zadumaným studentem, ale v běžném životě, Václav nepatří k intelektuály. “Nepatřím typově a povahově k Radkům Převrátilům, mám rád spíše uvolněnější, veselejší lidi,” řekl Kopta.

Zdroj: blesk.cz

“Nechci se rouhat, jsem velmi rád, že se ten film natočil a že se na něj tolik generaci stále divá, ale na druhou stranu věčné připomínaní toho amorektika mě trápí, protože jsem udělal i spoustu jiné práci,” řekl herec.

Kopta měl úžasnou kariéru v televizi, ale ji nemiloval. Skládání textu a režírovaní mu bylo vždy bližší než televizní kamery.

Zdroj: blesk.cz

V roce 1996 se oženil na herečce z divadla Pod Palmovkou Simonou Vrbickou. Má s ni dvě už dospělé dcery, 22letou Františku a 18letou Janu. Celá rodina je velmi šťastná.

Všichni se těšily uvidět Koptu v show StarDance… když hvězdy tančí, kterého se herec měl zúčastnit v roce 2018. Bohužel se to nestalo. Zmrzačil se před začátkem při trénincích.

Zdroj: blesk.cz

Herec zlomil prsteníčku na levé noze a také přetrhl sval a praskla mu cévka, kvůli tomu se mu celá noha zalila krví. Zastoupil ho herec Richard Genzer.

Kopta ve dnešní době se na televizi udělal své Koptashow. Je to zábavná talkshow, kam herec zve své kolegy. Také je moderátorem kulinářského pořadu Péče celá země, kde vaří společně s herečkou Terezou Bebarovou.

Zdroj: blesk.cz

Herec ve dnešní době kvůli pořadu má problémy se zdraví. “Často jsem říkal, že nejsem na sladké, ale už není to tak. Během pořadu pekli takové úžasné věci, že jsem musel jich ochutnat. Kvůli tomu můj krevní cukr byl několikrát na kritické úrovni,” vysvětlil Kopta.

Zdroj: blesk.cz

Dnes oslavenec se na sociálních sítích pochlubil snímkem, který je velmi extravagantní. Má na sobě šaty s květinovým vzorem, které mu velmi sluší a blond paruku, kvůli ni vypadá jako teta z vesnice.

“Ale nohy jsem měla vždycky pěkný,” napsal Kopta pod fotografii. Můžeme říct, že má pravdu.

Zdroj: blesk.cz

Share