Žena pláče při pohledu na své dítě, ale nikdy ho neopustí, protože srdce matky je schopno odolat všemu

Příběh malé Brenny obletěl celý svět, jako příklad neomezené rodičovské lásky, která pomůže překonat všechny obtíže, které se kdy objevily na cestě. Na rozdíl od ostatních rodičů, kteří čelí skutečnosti že jejich dítě je příliš odlišné od ostatních dětí a opustí své dítě, matka a otec Brenny se nevzdali a neopustili ji, právě naopak nadále bojovali za ni a její štěstí. Tento příběh se stal skutečným příkladem shromáždění a sjednocení celé rodiny, v důsledku čehož všichni společně dokázali přežít potíže a vrátit se do normálního života.

Zdroj: optim1stka.ru

Mnoho lidí odsuzuje ostatní kvůli jejich vzhledu, no jen zřídka si všimnou, čím tito lidé museli nebo musí projít. Možná, když se ale doví o příběhu, který se stal v rodině malé Brenny, alespoň někdo procitne soucitem s ostatními a bude jim rozumět.

Rodina Evan a Courtney Westlake původně měla jen jedno dítě – chlapce jménem Connor. Po chvíli, kdy syn trochu vyrostl, se šťastní manželé dozvěděli, že v blízké budoucnosti přijde na svět nový člen rodiny, což přineslo opravdu velkou radost všem členům rodiny.

Zdroj: optim1stka.ru

Již krátce po zjištění těhotenství byli manželé informováni, že budou mít holčičku. To přineslo ještě větší radost a štěstí nejen rodičům, ale také jejich synovi, který se připravoval na svou mladší sestru jako správný pečující starší bratr.

Pár se těšil na příchod dítěte na svět, přípravu na nové změny a plánování do budoucna. Courtney začala rodit v předvečer nového roku a dívka se měla stát skutečným darem osudu pro své rodiče v tento svátek. Po narození dívky však Evan a Courtney byli šokováni a všechny jejich sny o štěstí a radostné budoucnosti se okamžitě rozpadly jako dům z karet.

Zdroj: optim1stka.ru

Dívka měla vzácné a velice nebezpečné onemocnění, jehož příznaky se projevily nejneuvěřitelnějším způsobem: měla silnou horečku, celé její tělo bylo pokryto vředy a puchýři, díky kterým se dívka nemohla pohnout. Nejprve si rodiče usmysleli, že jejích dcera se bude jmenovat Brenna, ale to, co se jí stalo po narození, nebylo v jejich plánech. Bezprostředně po narození byla dívka poslána na intenzivní péči, jen proto dostala příležitost žít.

Pouze o dva týdny později měli rodiče příležitost vzít si svou vlastní dceru do náručí. Doktoři pak řekli, že Brenunova nemoc je dědičná a nazývá se – Ichtyóza. Toto onemocnění postihuje veškerou vnější kůži, protože způsobuje, že kůže roste desetkrát rychleji než u běžných lidí.

Zdroj: optim1stka.ru

Přestože byli rodiče velmi rozrušeni a nenašli si místo pro sebe, stále nabírali odvahu a začali snášet všechny pokusy osudu.

Od samého začátku lidé kolem nerozuměli a nepřijali malou Brenny, ale přesto se rodiče naučili klidně ignorovat všechny druhy výsměchu, komentáře a dotazy cizinců.

Zdroj: optim1stka.ru

Všichni vrstevníci a děti ve věku Brenny obvykle na svůj vzhled reagují velmi násilně, i když tomu Brenna nerozumí, Courtney nad tím nemůže zavírat oči. Žena chápe, že reakce není způsobena tím, že její dítě je špatné, ale skutečností, že je trochu odlišné od všech ostatních. Rodiče Brenny se však nikdy nevzdávají a nadále se pohybují vpřed, bojují o štěstí své dcery, neváhají ji vzít do ulic, na veřejné místa, ukázat společné fotografie a zdůraznit její jedinečný vzhled a osobnost.

Reakce je však šokující a děsivá ne pro děti, ale pro jejich rodiče, kteří často nedovolují svým dětem přiblížit se k Brenně.

Zdroj: optim1stka.ru

Lidé se pokaždé jednoduše odvrátí, sklopí pohled na podlahu a projdou kolem a předstírají, že se nic nestalo. Ale rodiče z Brenny by byli rádi, kdyby je ostatní rodiče spolu s dětmi neopustili, alespoň s nimi komunikovali, aniž by se zaměřili na vzhled jejich dcery.

Tak či onak, sama dívka nikdy nezoufá, ale zachovává si bystrost a odvahu, která jí pomáhá nevzdávat se a žít spolu s podporou a láskou všech členů její rodiny.

Zdroj: optim1stka.ru

Vzhled dívky neovlivňuje její život, žije stejně jako všechny děti, vede aktivní životní styl, je vždy a všude se svým starším bratrem, který je jejím hlavním přítelem a obhájcem.

Zdroj: optim1stka.ru

Oba rodiče jsou překvapeni, jak se jí v jejím věku daří být tak silná a snášet všechna odsouzení a nedorozumění od ostatních.

Zdroj: optim1stka.ru

Každý z rodičů se stará o dceru, a dělají všechno, co potřebuje, aby byla vždy šťastná a spokojená.

Zdroj: optim1stka.ru

Jak již bylo zmíněno, obecně se její životní styl se neliší od životního stylu dětí jejího věku. Je šťastná, že dělá totéž a cítí se jako absolutně normální osoba, která není nijak omezená svými možnostmi. Celkově, ona je taký jistý člověk, jako všichni ostatní, je škoda, že ne každý tomu rozumí.

Zdroj: optim1stka.ru

Zdroj: optim1stka.ru

Zdroj: optim1stka.ru

 

Share