„Hodnoty Trikolóry chci určitě hájit ve zbytku života“: Václav Klaus o hodnotách Trikolóry před volbami

Pro Václava Klause mladšího volby budou testem toho, jak ho hodnotí občane po tom, jak byl odstraněn z ODS. Za hlavní cil má však volby v příštím roce. V rozhovoru řekl, že pokud by ho nezvolili, tak by podpořil toho, kdo má podobou taktiku a principy, a navíc v politice je silnější. Promluvil o Bělorusku, manželství a hodnotách Trikolóry.

Zdroj: video.aktualne.cz

Klaus se snaží se bavit se všemi lidmi, nejen jen s podobnými, aby jejich pohled na svět byl stejný a nebo vůbec podobný.To je ho základní pravidlo a když člověk se chystá něco ve své zemi nějak změnit, tak se musí ladit s různými lidmi aby nedošlo k úpravě jenom jedné oblasti a aby byl prostor pro nové myšlenky a nápady.

Zdroj: video.aktualne.cz

Někdo si ho nyní považuje za klidného člověka, zatímco sám Klaus se jenom snaží vyrovnávat s zajmu ostatních i když mají různé názory na stejné věci. „Například já mám 25 let stejný názor na běloruského prezidenta Lukašenka,“ uvedl politik, naproti tomu velká část voličů ma odlišní názor, že se z Běloruska vznikne nová Ukrajina a prožijí stejný Majdan.

Zdroj: video.aktualne.cz

Hodně komentářů je kolem fotografii nejbližší kolegyně samotného Klause. Místopředsedkyně strany a poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková se vyfotila se zpěvákem Ortelem. Klaus tedy tvrdí, že se ho nemá rád, ale jiná osoba může mít zase jiný názor na situace.

Zdroj: plzen.cz

Václav Klaus mladší již byl dvakrát rozvedený a po neúspěšných manželstvích mu zůstali 4 dětí, kterých miluje a zbožňuje. Na manželství má svůj názor, že když manželství bude jenom o muže o ženy, tak to je k rozvodu blíže, zatímco pokud se sejdou dvě rodinky, tak dle Klause dokážou překonat více problémů. Uvedl, že i nyní o oběma tchyněmi má dobrý vztah, což ho těší. „Myslím, že manželství je pěkná tradice a stojí za to v ní pokračovat,“ podotkl.

Zdroj: zpravy.aktualne.cz

Politik Václav Klaus uvádí, že Trikolóra je dlouhodobý projekt, a zásadní významné hodnoty bude obhajovat vždy. „Hodnoty Trikolóry chci určitě hájit ve zbytku života,“ říká. Pro to, aby mít možnost to obhajovat, musí člověk prostě ve volbách, a jestli se mu to nepovede, tak by chtěl poskytnout podporu tomu, kdo má podobné hodnoty a navíc v politice je silnější.

Zdroj: video.aktualne.cz

V případě, že se během voleb bude zvolený, do vlády by Trikolór šel s kýmkoliv, kdo by podporoval jeho hodnoty. Občanům zatím Trikolór by slíbil nižší zdanění mezd, zastavení inkluzivního vzdělávání a ochrana českého průmyslu.

Share