Všechny dveře se otevřou: Ženský horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu

Astrologové napsali, co čeká všechny ženy ve znamení zvěrokruhu v příštím týdnu

 

Zdroj: Youtube.com

 

Horoskop pro říjen 2020 naznačuje, že druhý podzimní měsíc bude produktivním a rušným měsícem. Všechny napjaté momenty září se postupně začnou uvolňovat a před mnoha se otevřou nové vyhlídky, nové projekty budou úspěšné a na některé se budou na milostné frontě usmívat velké štěstí.

 

Beran

Nastává plodné období, které přinese změny k lepšímu. Tento týden bude obdobím, kdy budete muset udělat seznam úkolů na podzim a stanovit cíle, které povedou k vítězství.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Beran se může cítit unavený, depresivní, zmatený, ale astrologové doporučují, abyste se neuklidňovali sladkostmi a vyhýbali se negativům, brzy bude vše v pořádku.

 

Taurus

Říjen bude měsícem tvrdé práce a odpovědného rozhodování. Je nejvhodnější čas vyčistit sutiny všeho, co bylo zapomenuto, neuděláno nebo odloženo.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Astrologové doporučují vytvořit si seznam důležitých věcí a systematicky mazat jednu položku za druhou. Aktivní práce může negativně ovlivnit vztahy s blízkými. Pokuste se dosáhnout rovnováhy a nezapomeňte na známky pozornosti k svým blízkým, dětem a blízkým příbuzným.

 

Blíženec

Nedělejte drsná a impulzivní rozhodnutí v práci nebo v důležitých záležitostech. Stojí za to obrátit pozornost na jiné aspekty života a blízké, jakýkoli náznak konfliktu by měl být uhašen v „plenkách“.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Pokud to nefunguje, bude blíženec potřebovat veškerou diplomacii, flexibilitu a kompromisní dovednosti. Prožijte jistý čas doma, v rodině, v pohodlí. Proveďte úklid, uvolněte prostor od přebytečné energie a budete moci najít věc, kterou jste už dávno ztratili.

 

Rak

Celý příští týden bude plný výzev, obchodu, komunikace, internetové korespondence a nových plánů. Pokud uvidíte něco slibného – neváhejte převzít iniciativu.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Obchodní návrhy, které se zdají nudné a banální, mohou být v budoucnu velkým zdrojem příjmů. Začít něco nového – získejte podporu a podporu svých blízkých a nezapomeňte věnovat pozornost rodině, protože to může vést k nevoli a nedorozumění.

 

Lev

Od pondělí se věnujte jen těm projektům, které máte čas dokončit do neděle. Z dlouhodobého hlediska budou úspěšní ti, kteří jsou zaměřeni na školení a rekvalifikaci a osvojování nových dovedností. Udržujte sílu ducha a nastavte se pro úspěch.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

V pracovních chvílích dávejte pozor na jednání druhých a budete moci dělat závěry nikoli slovy, ale skutky. V blízkém vztahu se očekává oteplování a silný pocit spolupatřičnosti mezi partnery. Můžete věřit slovům milovaného člověka.

 

Panna

Začíná se řada drastických změn, které mohou kromě radosti vyvolávat také stres. Nespěchejte se sliby a rozhodnutími, nechte okolnosti otevřít se se všemi podrobnostmi.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Pokuste se zpomalit a rozhlédnout se kolem, existuje vysoké riziko, že se stanete obětí podvodu a lži. Poslouchejte intuici, řekne vám, čeho se máte vzdát. Zaměřte se na rodinu, pomohou vám vyrovnat se s vírem událostí.

 

Váhy

Zkuste použít realismus v příštím týdnu, ale nezpomalujte svůj tvůrčí proces. Pokud se cítíte unavena – zastavte se a dejte si pauzu, nezemřete.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Odložte všechny pracovní schůzky na druhou polovinu týdne a první dny věnujte svým osobním potřebám. Kosmetické procedury a všechna opatření týkající se vzhledu budou prospěšné.

 

Štír

Štěstí bude doprovázet ty Štíry, kteří za každých okolností zůstanou věrní svým zásadám a rozhodnutím. Ideály budou klíčem k úspěchu a dosažení cílů. Očekává se inspirace, vyjádření osobnosti, síla a změna k lepšímu.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Týden bude úspěšný pro váš život, vyjednávání, komunikaci a nové známosti. Existuje šance něco vyhrát a dokonce vést ostatní.

 

Střelec

Týden bude úspěšný v oblasti práce, peněz a obchodních vztahů. Úsilí, které jste vynaložili dříve, začne přinášet ovoce. Očekává se silná smršť příležitostí z planet, která povede přes potíže a překážky k dosažení cílů.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Možné jsou slibné nabídky, úspěšní známí a výhodné dohody. Budete moci posílit svůj sociální status a doplnit svůj bankovní účet.

 

Kozoroh

Nastává velmi nepředvídatelné období, možné neočekávané reakce, emoce a nepříjemné následky. Kozorožci se najednou budou chtít bouřit a vyvolávat konflikty, ale celá věc bude během přechodného období v kolotoči stresu.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Pokud se emoce začnou zhoršovat, měli byste se zastavit a dýchat, projít se na čerstvém vzduchu a meditovat. Bude také užitečné uklidit dům.

 

Vodnář

Doprovodný vítr počátkem října umožní Vodnáři přejít ze slepé uličky uvízlých věcí. Hvězdy přinesou mír, vytrvalost, tvrdou práci a v budoucnu se promění v dobré finanční infuze.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Hodně štěstí vás bude doprovázet téměř ve všech případech. Astrologové však varují, že Vodnář může dohnat minulost a v životě se může objevit někdo, kdo v ní kdysi hrál důležitou roli. Nostalgie může hrát ošklivý vtip a minulá láska bude začátkem nového vztahu.

 

Rybí

Rybám by v příštím týdnu neměla chybět pozitivní a aktivní energie planet. Používejte nové metody a dovolte si odvážné myšlenky – uspějete hlavně v tvořivosti a romantice.

 

Zdroj: Astrozvezda.ru

 

Nepřizpůsobujte se vkusu jiných lidí a nesnažte se potěšit životní prostředí. Užijte si a užijte si nejen cíl ale i cestu. Na závěr dne si rozhodne zkontrolujte své priority.

 

Share