Honza Musil připravil dárek pro fanoušky Nebezpečných vztahů: překvapení od známého moderátora

Letos na podzim se Honza Musil rozhodl překvapit své fanoušky.

Zdroj: TV Barrandov

Bude nový časopis Nebezpečné vztahy. Budou tam vyprávět příběhy ze známého televizního pořadu Nebezpežné vztahy, který vysílá TV Barrandov. Z časopisu se všichni zájemci budou moci dozvědět o zákulisí natáčení pořadu a také o tom, jaký formát se nyní připravuje.

Jak v pořadu, tak v časopise budou moci diváci i čtenáři cítit emoce svého oblíbeného moderátora Honzy Musila.

Zdroj: TV Barrandov

„Většinou je zvykem, že ten, kdo dá tvář nějakému pořadu, bývá také ten, který o něm mluví,“ řekl Honza Musil.

Moderátor se proto rozhodl nejen mluvit v pořadu, ale také psát o tomto pořadu. Tento pořad označil za „náš“, protože věří, že tato show existuje především pro diváky a fanoušky, bez ní by se nic nedělo.

Zdroj: Lenka Hatašová, iDNES.cz

Časopis proto nebude obsahovat jen příběhy z pořadů, ale bude také vyprávět o lidech, kteří tento pořad připravují. Moderátor tak řekne, jak to všechno vzniká.

V prvním vydání Honza Musil promluvil o své rodině. Ve druhém vydání chce mluvit o svém vztahu se svým partnerem Jakubem.

Zdroj: profimedia

Ale to je jen část časopisu, jinak moderátor samozřejmě vypráví příběhy z pořadu, jak probíhají natáčení, kolik lidí na tomto projektu pracuje, kdo jsou tito lidé atd.

Také budou i příběhy nového formátu s názvem Jak to dopadlo!? Mnoho fanoušků najde odpovědi na své otázky v tomto časopise.

Zdroj: YouTube / TV Barrandov

Honza Musil řekl, že je to jen zrod tohoto časopisu, takže by byl velmi rád, kdyby ho lidé začali číst. A ještě víc by byl rád, kdyby se pro čtenáře po měsících tento časopis stal součástí jejich života.

Zářijové číslo časopisu lze ve stáncích koupit za pouhých 19 korun.

Share