„Lásko, netahej mě za tu nohu“: jak Jasmina Alagič s manželem Rytmusem a synem tráví dovolenou v teple

Moderátorka Jasmina Alagičová je nyní celou rodinou na dovolené v Turecku. Na fotkách, které sdílela na sociální síti Instagram, je vidět, že se drží v kondici.

Zdroj: instagram.com

Na fotografiích, které Jasmína sdílela na své stránce v sociální sítí Instagram, je vidět, že v jejich rodině vládne láska.

Zdroj: instagram.com

Šťastná moderátorka vypadá jako modelka, všechny udivuje svým skvělým tělem v plavkách a syn se na maminku dívá zamilovanýma očima a ani na chvíli ji neopustí.

„Lásko, netahej mě za tu nohu. Maminka se snaží zadržet dech, ať se nemusí palmy vzadu ohýbat,“ – napsala k fotce Jasmina.

I brutální Rytmus vedle nich vypadá velmi spokojeně a roztomile. Na rodinných fotografiích je vidět, že za jeho vnější hrubosti, uvnitř se skrývá laskavý a milující manžel a tatínek.

Zdroj: facebook.com

Rytmus přiznává – že rodina je pro něj vším a je velmi vděčný, že je má.

Odpočinek v teple jim prospěl a vyhřívání se na slunci je užitečné proti koronaviru a posílení imunity.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “POŘÁD SE SNAŽÍM UKLIDŇOVAT, ALE MOC MĚ TO TRÁPÍ A MÁM O NI STRACH“: PROČ PŘÍBUZNÍ SE STRACHUJÍ O DOMINIKU GOTTOVOU

PŘIPOMÍNÁME: EVA HOLUBOVÁ SE DOSTALA DO VELICE NEPŘÍJEMNÉ SITUACE : NECHTĚLA SE VYFOTIT NA ŽÁDOST FANOUŠKY A PARTNER TÉTO ŽENY VŠAK NA TAKOVÉ ODMÍTNUTÍ ZAREAGOVAL OSTŘE

Share