Horoskop na 16. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: aktivní a emotivní den

Den intenzivní aktivity a zvýšené emocionality, kdy se nemůžete zlobit.

Zdroj: tsn.ua

Konflikty jsou možné, proto, abyste se nedostali do nepříjemné situace, musíte omezit svou agresivitu a podrážděnost. Rovněž se nedoporučuje říkat o vašich plánech jiným lidem, jinak nebude možné je realizovat.

Beran (21.03 – 20.04)

Velké peněžní trestné činy, které jsou v tento den možné, by neměly být utraceny okamžitě: je nutné vypočítat přijatou částku po dlouhou dobu, jinak bude těžké přežít až do dalších výplat.

Býk (21.04 – 21.05)

Emoce, které se v tento den objeví, by neměly směřovat k hledání vztahů s lidmi kolem vás, ale k nějakému užitečnému podnikání – například úklid domu.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Špatnou náladu, která ztemní dnešek, by neměli cítit ti, kteří jsou poblíž: nemohou za to, že jste dnes máte takou náladu.

Rak (22.06 – 22.07)

Den je příznivý pro podpis důležitých smluv a uzavření seriózních ujednání určených pro budoucnost – nemáte čas se ohlédnout, protože začínají přinášet solidní dividendy.

Lev (23.07 – 21.08)

Je vhodné odložit schůzku s milovanou osobou na jiný den, jinak může drobná hádka pod vlivem energie dne vést k vážnému konfliktu, který nebude snadné vyřešit.

Panna (22.08 – 23.09)

Při ranní neúnavné práci pamatujte na nutnost dodržovat pracovní a odpočinkový režim: odpoledne je třeba věnovat čas odpočinku, jinak jim jejich únava nedovolí dále pracovat.

Zdroj: youtube.com

Váhy (24.09 – 23.10)

V případě potřeby vám ochotně přijdou na pomoc přátelé a známí, kteří však mohou nenápadně naznačit, že splácení dluhu je červené, takže je lepší se s problémy vyrovnat sami.

Štír (24.10 – 22.11)

Riskujete, že se pohádáte s blízkými nebo kolegy, takže dnes je lepší se vzdát komunikace a obvykle strávit den na samotě.

Střelec (23.11 – 21.12)

Neměli byste věnovat svůj čas práci, jinak si můžete ztratit schopnost pracovat po dlouhou dobu, takže dnes je důležité mít více odpočinku.

Zdroj: youtube.com

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Opakování minulé situace nebo vzhled člověka z minulosti připomíná, abyste napravili chyby, které jste udělali před určitou dobou – není třeba doufat, že bude možné vstoupit do stejné vody podruhé.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Je čas se rozhodnout, zda pokračovat ve vztahu, který v poslední době nezpůsobuje nic jiného než potíže, nebo ho ukončit dříve, než dosáhne kritické fáze.

Ryby (19.02 – 20.03)

Když se setkáte s agresivním přístupem od někoho z vašeho okolí – je jedno, zda tuto osobu znáte nebo ne – uvolněte situaci, jinak to může být nepředvídatelné.

PSALI JSME: ŽENY NAROZENÉ DO TĚCHTO TŘÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ POVĚST NEJLEPŠÍCH MANŽELEK

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ SE S VĚKEM STÁVAJÍ KRÁSNĚJŠÍMI

Share