Ženy narozené do těchto tří znamení zvěrokruhu mají pověst nejlepších manželek

Najít skutečnou lásku nikdy nebylo snadné a zdá se, že se to postupem času zhoršuje. Horoskop ale říká, že ženy narozené ve znamení Berana, Raka a Lva jsou snem mnoha mužů a mnozí by si je chtěli vzít. Ženy narozené do těchto tří znamení zvěrokruhu mají pověst nejlepších partnerek, v jejichž společnosti se raduje každý muž.

 

Beran (21. března – 19. dubna)

Žena v znamení Berana je silná, sebevědomá a odvážná žena. Její nebojácnost, temperament a odvaha mnohokrát srazily muže z nohou. Je vždy připravena ke kompromisu, dává hodně, ale také hodně od svého partnera očekává.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Spolu s ní se muž stává často odpovědnějším a díky její podpoře se cítění je schopen dosáhnout všeho, o čem sní. Stojí pevně na zemi, je realisticky zamilovaná a je těžké ji porazit. Úspěšný muž si může být jistý, že je do něj zamilovaná.

Jako matka je přísná a prostřednictvím svých vzdělávacích metod vychovává své děti, aby se staly vítězi a vůdci. Od svého partnera očekává silnou povahu a odhodlání.

 

Rak (22. června – 22. července)

Ženy narozené v tomto znamení zvěrokruhu milují své partnery až do morku kostí. Nevědí o poloviční lásce. Láska jejich partnera je pro ně vždy důležitá a udělají pro něj cokoli. Někdy mají tendenci se příliš dramatizovat kvůli maličkostem, ale to není nic ve srovnání s láskou, kterou chtějí dát.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Toto je nejchytřejší znamení zvěrokruhu, které každý zbožňuje. Ženy v znamení raka přitahují teplý domov, ve kterém hraje důležitou roli také dobré jídlo. Je vynikající kuchařkou, navíc taky ráda vaří jídlo pro své blízké.

Račice je oddaná matka, pro kterou jsou děti vždy na prvním místě, a od muže očekává pouze lásku a upřímnost.

 

Lev (23. července – 22. srpna)

Hrdá a vášnivá žena – Levice hledá partnera, který by se jí ve všem vyrovnal. Zvláště tak silné postavě jakou je ona. Má vrozené kouzlo a nevyvíjí velké úsilí, aby partnera získala na svou stranu.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Může být občas velmi soustředěná na sebe, ale především je to loajální žena, která nesobecky miluje. Bude bojovat za sebe a svého partnera jako skutečná lvice. A stejně tak bude chránit své děti.

 

PSALI JSME: CO JSTE NA TOMTO OBRÁZKU UVIDĚLI JAKO PRVNÍ: TENTO TEST ODHALÍ VŠECHNA TAJEMSTVÍ VAŠÍ OSOBNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: ZPŮSOB, JAKÝM DRŽÍTE ŠÁLEK V RUCE, MŮŽE ODHALIT VAŠE POVAHOVÉ VLASTNOSTI

 

Share