Horoskop na 28. listopad pro všechny znamení zvěrokruhu: Co pro vás připravili hvězdy

Den, kdy není nutné vynakládat energii na maličkosti.

Ilustrační foto
Zdroj: ratanews.ru

Beran (21.03-20.04)

Dokonce i když se zpočátku všechno nebude skládat tak, jak chcete, v žádném případě nemůžete pochybovat o svých schopnostech: neměli byste se vzdávat, jen do toho.

Býk (21.04-21.05)

Den je příznivý pro důležité rozhodnutí: dnes se vám, po zvážení všech argumentů pro a proti, podaří učinit jediné správné rozhodnutí, kterého později nebudete litovat.

Ilustrační foto
Zdroj: ratanews.ru

Blíženci (22.05-21.06)

Nebuďte naštvaní kvůli závisti, kterou vůči vám mohou mít vaši známí a kolegové: pokud máte takový silný pocit, podařilo se vám je předběhnout.

Rak (22.06 – 22.07)

Je nežádoucí opustit projekt, na kterém právě pracujete, jen proto, že se v něm vyskytují dočasné potíže: dnes snad pochopíte, jak je překonat.

Ilustrační foto
Zdroj: poembook.ru

Lev (23.07 – 21.08)

Projekt, na kterém v současné době pracujete, navzdory volnému dni bude úspěšný, pouze pokud mu nebudete věnovat čas a úsilí.

Panna (22.08 – 23.09)

Možná jste na pokraji velké lásky: změny ve vašem osobním životě, o kterých jste tak dlouho snili, že jste již přestali čekat, se dnes pravděpodobně projeví.

Ilustrační foto
Zdroj: poembook.ru

Váhy (24.09 – 23.10)

Den je ideální pro rozvoj profesionální taktiky a strategie: právě teď budete schopni identifikovat okamžiky, které vám pomohou snadno a rychle dosáhnout vašeho cíle.

Štír (24.10 – 22.11)

Peníze přijaté v tento den musí být vynaloženy na něco užitečného pro život nebo práce: například kupte si novou pračku namísto staré nebo počítače nové generace.

Ilustrační foto
Zdroj: photocentra.ru

Střelec (23.11 – 21.12)

Neměli byste věnovat pozornost drbům, které dnes o sobě uslyšíte: fakta v nich uvedená se ukáží jako nepravdivá, takže budete jen ztrácet čas.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Nebojte se, kolik práce vás čeká, pokud souhlasíte s převzetím nového projektu: pokud bude úspěšně realizován, bude materiální odměna více než příjemná.

Ilustrační foto
Zdroj: fotokto.ru

Vodnář (21.01 – 18.02)

Den je příznivý pro riziko, ale pouze pokud je pečlivě promyšlený a předvídatelný, jinak je lepší od dobrodružství upustit.

Ryby (19.02 – 20.03)

V tento den vás může zklamat člověk, kterému jste věřili, a proto jste od něj nečekali nic špatného: snad vás tento případ, který se stal dobrou lekcí, naučí lépe porozumět lidem.

Ilustrační foto
Zdroj: tvnews.ru

PSALI JSME: ASTROLOG JMENOVAL 3 NEJŠŤASTNĚJŠÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ BUDOU MÍT POHÁDKOVÉ ŠTĚSTÍ V ROCE 2021

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ ZAČNOU NOVÝ ŠŤASTNÝ ŽIVOT V ROCE 2021

Share