Astrolog jmenoval 3 nejšťastnější znamení zvěrokruhu, které budou mít pohádkové štěstí v roce 2021

3 nejšťastnější znamení zvěrokruhu, které budou mít pohádkové štěstí v roce 2021

Beran

Astrologové předpovídají obecně úspěšný rok pro rozvoj financí, kariérního růstu a lásky. V roce 2021 je Beran patronován Jupiterem a Saturnem, které posilují mocenské a vůdčí vlastnosti. Pomohou pokročit ve službě a vydělat peníze.

Odborníci varují Berana, aby byl méně náročný a panovačný ve 2 období: 14.května – 27. června a 29. -31. prosince. K mírnému otřesu dojde od 1. do 7. prosince, což souvisí se zatměním. Ale Berani by si neměli myslet, že štěstí se od nich odvrátilo, měli byste pokračovat ve zvoleném směru.

V roce bílého býka najde mnoho osamělých Beranů svou polovinu a někdo dokonce vytvoří rodinu. Obecně platí, že všichni zástupci tohoto ohnivého zvěrokruhu čekají příjemné změny.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Blíženci

Bílý býk se snadno vtrhne do života vzduchového znamení zvěrokruhu. O tomto jevu svědčí řada štěstí. Blíženci ve všech sférách splní své přání jako mávnutím kouzelného proutku. Pro to ani nemusí vynaložit velké úsilí.

Zvláště silně se projeví vesmírná milost 10. června v době zatmění. Blíženci budou moci si uskutečnit jakýkoli projekt. Astrologové slibují úspěch v kariéře tomuto znamení zvěrokruhu v roce 2021, pokud projeví pracovitost a zodpovědnost.

S penězi to nebude všechno hladké, ale neztrácejte příjmy zbytečně, začněte vytvářet úspory a situace se změní. V osobním životě čekají velké změny. Svobodné Blíženci se vezmou a ti co už mají rodinu se mohou stát před volbou: rodina nebo román. Stojí za to přemýšlet, než se rozhodnete pro nějakou volbu, to změní váš život o 180 stupňů.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váhy

Rok kovového Býka přinese radost a velké změny i tomuto znamení zvěrozrůhu. Váhy pocítí sílu energií planet Jupitera, Saturnu, Neptunu, které je přimějí, aby se ocitli na správném místě a bez váhání učinili správné a pevné rozhodnutí.

Napětí Váhy mohou cítit v období 14-28. července, 29. prosince. V této době bude Jupiter věnovat pozornost Rybám a nechá Váhy bez hvězdné ochrany. V tomto období stojí za to vzdát se vážných finančních otázek, konfliktů a důležitých setkání.

Celkově bude rok úspěšný v kariérním a finančním plánu. V první polovině června váhy pocítí nebývalý vzestup sil, kdy mohou dosáhnout jakéhokoli cíle. Ale zejména tento kouzelný čas je zaměřen na řešení milostných otázek.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ RISKUJÍ ZTRATIT PRÁCI V PROSINCI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENY NAROZENÉ DO TĚCHTO TŘÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ POVĚST NEJLEPŠÍCH MANŽELEK

Share