Horoskop na 3. prosince pro všechna znamení zvěrokruhu: co vám připravily hvězdy na tento den

Co si nový den připravil pro každé znamení zvěrokruhu? To se dozvíte v astrologické předpovědi na 3. prosince 2020. Přečtěte si horoskop na čtvrtek.

Zdroj: stb.ua

Beran

Pokuste se navázat vztah s blízkým kamarádem, kterého jste zapomněli. Volejte a mluvte upřímně, nebojte se převzít iniciativu.

Býk

Nakonec jste se uvolnili a přestali mít vše pod kontrolou. Pokuste se strávit alespoň den v tomto režimu relaxace a úplného klidu.

Blíženci

Blíženci musí více pracovat. Mnoho věcí již nad vámi visí, obrovský mrak. Přestaňte všechno odkládat na později. Je čas zahájit analýzu.

Rak

Dozvíte, co je skutečné štěstí. Ve čtvrtek bude všechno lepší než kdy jindy. Proto neváhejte nabídnout své projekty a realizovat je.

Lev

Uklidněte svou vášeň. Neuvěřitelná energie začíná proudit do nějakého negativu. Zdá se, že je čas najít novou aktivitu, kde můžete uvolňovat endorfiny.

Panna

Analyzujete příliš mnoho. Neumožňuje vám to užívat si života naplno. Přestaňte se bičovat a začněte žít.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Váhy

Krása je ve čtvrtek vaším hlavním trumfem. Věřte, někdy vás úsměv může zachránit v té nejtěžší situaci.

Štír

Nerozčilujte se s blízkými. Takové zacházení si rozhodně nezaslouží. Zkontrolujte tedy všechny nedávné konflikty a omluvte se za situace, ve kterých jste se mýlili.

Střelec

Buďte měkčí a smyslnější. Naučte se vcítit a poskytovat morální podporu. Pak vaši přátelé a rodina začnou dodávat ještě více pozitivní energie.

Kozoroh

Pokud máte pochybnosti – nedělejte to. Hvězdy slibují ztráty a náklady. Proto odložte velké nákupy a investice.

Vodnář

Přátelé jsou také proto, že někdy můžete je požádat o pomoc. Proč se stydíte zavolat a mluvit upřímně? Opravdu to potřebujete.

Ryby

Myslíte to vážně s přechodem na novou úroveň vztahů. Věřte, vaše druhá polovina je na to také připravena. Ale v práci je určitá stagnace. Začněte pracovat a buďte aktivní!

PSALI JSME: NEJČESTNĚJŠÍ A NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ MUŽI PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

PŘIPOMÍNÁME: VOJÁK NASHROMÁŽDIL PENÍZE NA OPERACI PRO CHLAPCE, KTERÝ SE NARODIL SE VZÁCNOU VADOU NA TVÁŘI

Share