Horoskop na 31. října pro všechna znamení zvěrokruhu: Den harmonie

Nejdůležitější je udržovat rovnováhu mezi hmotnou a duchovní stránkou vaší existence, vyhýbat se subjektivitě.

Zdroj:youtube.com

Je velice nebezpečné soustředit se na hmotné výhody a zcela zapomenout na duchovní stranu, v budoucnu to může vést k neúspěchům.

Beran (21.03 – 20.04)

Zdroj:electropiknik.cz

Tento den je příznivý pro usmíření s těmi, s nimiž jste se za posledních devět měsíců dokázali pohádat, zatímco Černý Měsíc „navštěvoval“ vaše znamení: musíte se uchopit šanci a zlepšit vztahy.

Býk (21.04 – 21.05)

Zdroj:electropiknik.cz

Vyhýbejte se provokacím druhých a demonstrovat ostatním svou povahu a tlačit na ně: lidé, kteří vás budou zkoušet jen potřebují vaši energii.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Zdroj:electropiknik.cz

Doporučuje se strávit tento den péčí o svůj domov: na jedné straně vám to umožní vše dokonalé uspořádat, na druhé bude to dobrá meditace, která uklidní a zlepší náladu.

Rak (22.06 – 22.07)

Zdroj:electropiknik.cz

Dnes je nutné věnovat pozornost chování lidí, které považujete za blízké přátele a známé: ti, kteří jsou k vám nepřátelští, ukážou vám svou skutečnou tvář.

Lev (23.07 – 21.08)

Zdroj:electropiknik.cz

Pokušení, které na vás dnes budou čekat na každém kroku, je třeba aktivně odolat: minuta slabosti, kterou připustíte, vás může následně stát draho.

Panna (08.22 – 09.23)

Zdroj:electropiknik.cz

Dnes je doporučeno odložit důležitá rozhodnutí: existuje vysoká míra pravděpodobnosti, že kterékoli z nich bude neúspěšné a v důsledku toho povede k nepříjemným důsledkům.

Váhy (24.09 – 23.10)

Zdroj:electropiknik.cz

K profesionálnímu cíli stanovenému pro tento den musíte jít rovně, a neutrácet energii na vedlejší aktivity, které vám jen berou čas – telefonování nebo hraní na počítači.

Štír (24.10 – 22.11)

Zdroj:electropiknik.cz

Nedoporučuje se ukazovat ostatním svoji aroganci, i když k tomu máte jasný důvod: můžete snadno, aniž byste si toho všimli, urazit lidi, kteří si to nezaslouží.

Střelec (23.11 – 21.12)

Zdroj:electropiknik.cz

Den, kdy ve všem, od výživy až po vztahy s lidmi, je nutné dodržovat rovnováhu: pokud se od tohoto pravidla odchýlíte, riskujete překročit hranice normality, což můžete později litovat.

Kozoroh (12.22 – 01.20)

Zdroj:electropiknik.cz

V tento den je nutné být co nejdéle na čerstvém vzduchu, který vám nejen přidá zdraví a posílí imunitní systém, ale také vyvětrá mozky, což okamžitě pozitivně ovlivní produktivitu práce.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Zdroj:electropiknik.cz

Není to nejlepší den pro finanční transakce, něco se určitě pokazí, a bude mít vysoké materiální ztráty, takže byste to vše měli odložit na několik dní.

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdroj:electropiknik.cz

Energie, která vás bude v tento den doprovázet, byste měli použit pouze na důležité věci: pokud je z nějakého důvodu nemůžete dnes udělat – odpočiňte si, bude to mít větší smysl.

Share