Horoskop na 5. prosince pro všechna znamení zvěrokruhu: co vám připravily hvězdy na tento den

Horoskop na 5. prosince 2020 pomůže rozhodnout o správném řešení vaší situace. Jak se chovat v tento den? A jaká pravidla je třeba dodržovat?

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Beran

V tento den nebude chování Berana zatíženo zbytečnými limity konvencí a slušnosti. Beran se může dokonce na chvíli zdát, že je nad tímto.

Mezitím může mít prostředí úplně jiný názor. A přesto: buďte opatrnější se zvědavostí! Může vás to dostat příliš daleko.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Býk

Emoce Býka se občas pohupují někde mezi pojmy „potřeba“ a „chce se“. Na jedné straně nahromaděné případy budou naléhavě vyžadovat pozornost, na druhé straně – Býk bude chtít odvrátit pozornost od rutiny a udělat něco zajímavého.

Abyste nebyli na pochybách, měli byste hledat nějakou zprávu, ve které se spojí užitečné s příjemným.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Blíženci

Den Blíženců bude plný komunikace s různými lidmi! Možná jsou noví zajímaví známí nebo schůzky, které změní současné plány Blíženců.

A ačkoli hvězdy neslibují žádné radikální změny, ale den může být bohatý na zajímavé zvraty a nové zkušenosti.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Rak

Prvním bodem v tento den u Raku budou spory, hádky a různá objasnění vztahu.

Bohužel tento den nebude bohatý na jiné události. Pokud jde o spory a hádky, jejich počet bude přímo úměrný počtu konverzací s ostatními.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Lev

5. listopadu budou Lvi přemýšlet zejména o dlouhých cestách. Snažte se o tom s nikým nemluvit, zejména s podřízenými – je nepravděpodobné, že by to ocenili.

Je lepší strávit den přemýšlením a plánováním budoucích výletů nebo cest.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Panna

Panna riskuje, že se bezhlavo vrhne do atmosféry intrik, fám a drbů. Možná si ani nevšimnete, jak se z vás stává diseminátor některých nepříliš spolehlivých informací.

Zároveň se snažte nesklouznout do obecné kritiky (i mimo dohled). Jinak to může komplikovat váš vztah s ostatními.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Váhy

Pro Váhy je nesmírně užitečné dnes někam vyjít. To má být na těch místech, kde se obvykle shromažďují, ne-li smetánka společnosti, pak alespoň veřejnost s vkusem a postavením.

Můžete například navštívit premiéru nového filmu nebo zajímavou výstavu umění. Právě na těchto místech má Teresa všechny šance na neočekávané seznámení, které se později velmi příznivě dotkne jejich osudu. Zároveň však přísně dodržujte všechny karanténní požadavky!

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Štír

5. listopadu bude mít Štír dobrý čas na skutečnou dovolenou doma.

Jediná věc je, že Štír by neměl příliš mnoho pít alkoholu a vyhýbat se kluzkým tématům v komunikaci.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Střelec

V tento den pro Střelce, bude absolutně nezbytné se někam vybrat s domu, a nesedět ve čtyřech zdech.

Nezáleží na tom, jak a nezáleží na tom, kde – hlavní věcí pro Střelce je udělat, pokud ne výlet, pak alespoň základní procházku.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Kozoroh

Kozoroh bude chtít uspořádat dovolenou, a to ani tak pro tělo, jako pro duši. Je dobré strávit tento den v komunikaci s milovanou osobou, nejlépe v romantickém prostředí.

Ale složitým a kluzkým tématům v konverzaci se nejlépe vyhněte. Mluvte o něčem triviálním, ale příjemném a všechny vážné záležitosti odložte stranou.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Vodnář

V tento den Vodnáři nebudou příliš trpěliví! Pokusit se o větší zdrženlivost samozřejmě bude fajn, ale je nepravděpodobné, že uspějete.

Vodnář dokáže v tento den snadno si najít nepřátele. Ale možná naopak: přepněte na pozitivní a najděte si stejnou partu přátel.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Ryby

Ryby se budou chtít vydat tam, kde se lidé baví a je spousta zábavy! Emoce samotných Ryb se zároveň nebudou přelévat přes okraj.

Prostě si užijí zábavu ve společnosti a nabijte se bezstarostnou atmosférou všedního svátku. Ale pamatujte: koronavirus nespí!

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

PSALI JSME: ASTROLOG JMENOVAL 3 NEJŠŤASTNĚJŠÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ BUDOU MÍT POHÁDKOVÉ ŠTĚSTÍ V ROCE 2021

PŘIPOMÍNÁME: ROK 2021 SE MŮŽE STÁT OSUDNÝM PRO 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÁ ZNAMENÍ SE VLASTNĚ JEDNA

Share