Horoskop na 7. listopadu pro všechny znamení zvěrokruhu: Den tvořivosti a velkorysosti

Den několikanásobného posílení kreativních schopností bude zvláště příznivý pro lidi z kreativních profesí.

Zdroj: pinterest.com

V tento den je také možné – a nutné – učit se a učit ostatní tím, že předáte své znalosti a zkušenosti jiným lidem. Velkorysost a altruismus jsou vítány. Doporučuje se bojovat za pravdu a zapojit se do charity.

Zdroj: pinterest.com

Beran (21.03-20.04)

Je pro vás vodítko k akci v tento den by se měl stát rčení „věk žít – věk se uč“: a nezáleží na tom, zaregistrujete se na skutečné kurzy nebo školení na internetu, co je nejdůležitější, začít přijímat nové poznatky.

Býk (21.04-21.05)

Vyřešit důležitou profesionální otázku, kterou můžete, pouze na základě získaných zkušeností: hlavní věc, pamatovat si, jak jste se v takových případech zachovali dříve, a opakovat své činy.

Blíženci (22.05-21.06)

Z profesionálního hlediska nehoní současně dvěma „zajíci“ – ani ve slavném přísloví, ani v reálném životě tato taktika ještě nikoho k úspěchu nevedla.

Zdroj: russian.rt.com

Rak (22.06-22.07)

Při přípravě plánu práce k dnešnímu dni, na jeho začátku zmapovat nejdůležitější a časově náročné záležitosti, a nakonec opustit ty, které nevyžadují mnoho času a pozornosti.

Lev (23.07-21.08)

Značnou část času je vhodné věnovat vytahování profesionálních „ocasů“ a rutinní práci, kterou za vás nikdo neudělá: aniž byste ji dokončili, nemůžete se pohybovat vpřed.

Panna (22.08-23.09)

Je třeba se co nejpodrobněji věnovat myšlenkám, které vám v této době mohou přijít na mysl: bez ohledu na to, jak se vám zdá, že jsou bláznivé, v průběhu času je úspěšně realizujete.

Zdroj: russian.rt.com

Váhy (24.09-23.10)

V žádném případě byste neměli podvádět nikoho z ostatních, uklidňovat se tím, že vaše lež je spasena: nemůžete nikomu pomoci a pověst čestného člověka se ztratí.

Štír (24.10. – 22.11.)

Je třeba dbát co nejvíce na cizí tajemství: zveřejněním můžete člověku způsobit vážné morální škody, kvůli nimž se následně budete trápit.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Aby se sen splnil, je nutné si ho čas od času představit: dnes je den ideální pro takové kouzlo – hlavní věc je maximálně si představit v detajmĺích obraz požadovaného.

Zdroj: odessa-life.od.ua

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Nemůžete dělat důležitá rozhodnutí pod vlivem emocí: zamlžují nejen mysl, ale i intuici, takže s velkou pravděpodobností budou chybné.

Vodnář (21.01-18.02)

Není nutné lámat hlavu nad tajemstvím, které vám nedává klid po dlouhou dobu, dnes se může odhalit, jako by samo o sobě, prakticky bez vaší účasti.

Ryby (19.02-20.03)

Můžete začít s učitelskou, pedagogickou nebo trenérskou činností: dnes vaše zkušenosti, znalosti, dovednosti budou v poptávce jako nikdy předtím.

Zdroj: pinterest.com

PSALI JSME: PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ ČEKÁ 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V LISTOPADU 2020

PŘÍPOMÍNAME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ ZAČNOU NOVÝ ŠŤASTNÝ ŽIVOT V ROCE 2021

Share