„Výrobky od Babiše nekupuju“: Zpěvák Tomáš Klus přiznal, že je premiérem posedlý

Zpěvák Tomáš Klus prozradil, proč jeho poslední písnička Lockdown je věnovaná kritice vlády, a co bylo důvodem, že se pustil do politických témat.

Song při tom není typicky pro Kluse, protože zde využil žánr rap. Jako důvod uvádí, že rap oplývá direktivností, což je pro tuto píseň podstatné.

Zdroj: Youtube

Kolegové už mu ale řekli, ať se v budoucnu do podobných písní nepouští.

Zpěvák při tom Babiše kritizuje už dávno a sám přiznává, že je jím posedlý. „Už dlouho na něj poukazuji jako na velký špatný a na to, že si nás všechny koupí,“ dodává.

Navíc si Klus nekupuje výrobky, které vyrábějí Babišové firmy.

Umělec však dodává, že není politickým aktivistou. Dle svých slov se jenom zajímá o politické dění v zemi. „Nemáme právo si stěžovat, pokud se nezajímáme o to okolo, politika je naší součástí,“ říká.

Zdroj: Youtube

Tomáš Klus porovnal Andreje Babiše s Donaldem Trumpem a říká, že to nejsou lídři, ale vůdce, kteří odmítají dialog a jiný názor. Podobně si myslí i o prezidentovi Miloši Zemanovi.

Zpěvák přiznal, že rád diskutuje na sociálních sítích s lidmi, kteří mají jiný názor. Při tom se snaží být optimistou v situaci, kterou máme nyní v republice.

Zdroj: Youtube

Vládě vyčítá špatnou komunikaci, což vede k tomu, že lidé začínají hledat jiné zdroje informací, které ne vždy jsou relevantní.

Klus lituje, že dnes máme omezený kontakt a tvrdí, že spolek Milion chvilek pro demokracii uměl společnost aktivizovat. Vstup Mikuláše Mináře do politiky uvítal, ale vidí v tom špatné načasování. Také je přesvědčen, že se aktivista měl přidat k již existujícímu subjektu, aby jeho činnost měla větší účinek.

Zdroj: Youtube

Nakonec zpěvák přesvědčivě dodal, že covid-19 zvládneme a budeme se věnovat jiným důležitým tématům, jako jsou uprchlici či klimatické změny.

PSALI JSME: V LANECH PROBÍHALA JEDNÁNÍ PREMIÉRA ANDREJE BABIŠE A PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA: PREZIDENT SE CHYSTÁ DO SNĚMOVNY PODPOŘIT ROZPOČET S REKORDNÍ SEKEROU 320 MILIARD

PŘIPOMÍNÁME: OLGA MENZELOVÁ PROMLUVILA O TAJNÉM PORODU: POPSALA I REAKCI MANŽELA

Share