Hrušínský promluvil o prezidentských volbách v USA: pustil se do Zemana a raduje se z vítězství Bidena

Jan Hrušínský je známý tím, že často komentuje politické dění v České republice. Nyní se ale pro změnu pustil do té zahraniční. Prezidentské volby v USA totiž srovnal se situací v Česku a zmínil se dokonce i o Miloši Zemanovi, kterému adresoval několik tvrdých výrazů.

Zdroj: Youtube

Prezidentské volby v USA vyhrál demokrat Joe Biden a vystřídá v Bílém domě Donalda Trumpa, který se ale nevzdává a tvrdí, že jen tak neodejde. Je přesvědčen, že hlasování bylo zmanipulované.

„Prostým faktem je to, že volby zdaleka nejsou u konce,“ vzkázal Trump s tím, že je připraven jít k soudu.

Výsledky voleb však potěšily principála Divadla na Jezerce Jana Hrušínského. „Joe Biden zvítězil přesvědčivě a férově. Jaký balzám pro duši: vidět, že to jde,“ uvedl na sociálních sítích herec, který zřejmě kandidátu od demokratů fandil.

Pak se také zmínil i o politické situaci v Česku a rýpl si do prezidenta Zemana. Hrušínský chce, aby demokracie u nás dosáhla stejné úrovně a média se mohla postavit proti lhářům.

Zdroj: Youtube

To se ovšem nelíbilo některým čtenářů Hrušínského. Vytkli mu, že bojuje za demokracii, ale při tom chce, aby média vypínala mikrofony a kamery politikům, jak se to stalo s Donaldem Trumpem.

Zdroj: Youtube

Následně ale šéf divadla prohlásil, že lež do demokracie nepatří a musí se proti ní bránit.

PSALI JSME: EVA HOLUBOVÁ SE DOSTALA DO VELICE NEPŘÍJEMNÉ SITUACE : NECHTĚLA SE VYFOTIT NA ŽÁDOST FANOUŠKY A PARTNER TÉTO ŽENY VŠAK NA TAKOVÉ ODMÍTNUTÍ ZAREAGOVAL OSTŘE

PŘIPOMÍNÁME: JIŘINA BOHDALOVÁ SE OBÁVÁ O OSUD SVÉHO VNUKA

Share