Hrušínský říká, že se v divadle vyskytla rýmička: herec Kňažko je však hospitalizován s koronavirem a poslal vzkaz ze špitálu

Ještě nedávno Jan Hrušínský kritizoval Karla Heřmánka, který prosil premiéra Babiše a ministra Vojtěcha zavřít divadla.

Nyní se ale koronavirem nakazil Milan Kňažko a potřebuje zdravotnickou péči. Hrušínský však stále tvrdí, že jedná o obyčejnou týmu.

Zdroj: teraz.sk

„Zavřete, prosím, divadla, stejně jako tomu bylo na jaře,“ psal Heřmánek s tím, že herci jsou velmi ohrožení a nejsou chránění na pracovišti opatřeními, jako ostatní pracovnici.

Vytkl mu to však ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, který prohlásil, že v jeho divadle také hrají senioři a má o ně strach. Vzít jim práce je prý ale ještě horší.

Zdroj: ceskatelevize.cz

Hrušínský nechce, aby někdo tajně žádal o zavření divadel a spíše se zajímal o zlepšení péče o kulturu.

Nyní však s covidem-19 ve špitálu skončil herec Milan Kňažko, který společně s Jiřinou Bohdalovou hrají v divadle Hrušínského.

Zdroj: Youtube

Kňažko uvedl, že herci hrají bez roušek, když diváci jsou nimi chráněny. Dodává, že se jeho stav zhoršil a musel do nemocnice.

„Vyzývám všechny, aby nezlehčovali situaci a respektovali nařízení vlády a zdravotníků,“ napsal herec a řekl, aby lidé nevěřili, že koronavirus je jenom obyčejná chřipka.

Zdroj: dennikn.sk

Herce muselo určitě překvapit vyjádření Jana Hrušínského, který uvedl, že se členové divadla nakazili chřipkou a kvůli tomu se ruší některá představení.

Hrušínský navíc dodal, že průběh covidu-19 je jako obyčejná „rýmička“.

Zdroj: forum24.cz

Ruší se zatím hry Gin Game a Generálka, ve kterých účinkuje i Jiřina Bohdalová. Ta však potvrdila, že je v pořádku a řekla, že Kňažko to chytil někde jinde takže je v bezpečí.

Psali jsme:Rapper Majk Spirit sdílel fotku novorozené dcery

Share