Hubený ovčák se potuloval po ulici a potřeboval pomoc, když ho dobrovolníci uviděli, nedokázali zadržet slzy

Srdcervoucí příběh záchrany ovčáckého psa. Ani zkušení dobrovolníci se na psa nemohli dívat bez pláče.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vyhublého psa viděli na ulici pečující lidé. Dobrovolníci Eric a Sam poté, co obdrželi signál, okamžitě šli zvíře hledat. Podle očitého svědka byl pes v žalostném stavu, vypadal jako „chodící kostra“.

Dobrovolníci prošli celou ulici, kde byl pes viděn, ale nebylo ho nikde. Sam a Eric vyšplhali do všech zatáček a pak se v zoufalství už vraceli k autu. Pes ležel na hromadě odpadků a nemohl ani vstát. Byl úplně vyčerpaný.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když dobrovolníci psa uviděli, okamžitě si uvědomili, že tento den bude jejím posledním, ne-li pro ně. Naštěstí muži rychle zareagovali a rychle odvezli psa na veterinární kliniku. Tříletý ovčák vážil stejně jako šestiměsíční štěně.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pes dostal přezdívku Franny. Veterináři byli z jeho stavu zděšeni – nikdy neviděli horší! Pes dostal injekce, kapátka, obvazy každé čtyři hodiny a brzy se začal radovat, když se pes začal zotavovat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Po chvíli se z Franny stal krásný čistokrevný pes. Ovčáka si vzala dobrá rodina. A teď si pes nikdy nepřestává užívat života!

PSALI JSME: PES VTRHL DO KOUPELNY A PŘIŠEL ZA ŽENOU: KDYŽ SI UVĚDOMILA DŮVOD, SPĚCHALA ZACHRÁNIT RODINU

PŘIPOMÍNÁME: „CO TO TADY VYROSTLO“: ŽENA SI KOUPILA ŠTĚNĚ JORKŠÍRSKÉHO TERIÉRA BEZ PAPÍRŮ A LEVNĚJI NEŽ OD JINÝCH PRODEJCŮ. PES VYROSTL A PŘEKVAPIL SVÝM VZHLEDEM

Share