Hvězda filmu „Zkrocení zlého muže“ Ornella Muti sdílel recept na krásu: Jak ve 65 let vypadat na 30

Již dlouho je známo, že italské herečky mají neuvěřitelnou krásu, která dokázala dobýt svět. V dnešním článku vám povíme o jedné z těchto fatálních krásek.

Zdroj: poradnytsya.info

Ornella Muti letos na jaře oslavila 65. narozeniny. Mnoho kdo těžko tomu věří, protože vypadá dvakrát mladší než její věk a stále v ohromující podobě!

Hvězda filmu „Zkrocení zlého muže“ zůstala stejně velkolepá, štíhlá, krásná a jasná jako v mládí. Říká se že je snem milionů mužů a mnoho žen chce být jako ona.

Zdroj: poradnytsya.info

Ornella sleduje její stravu a postavu již od mládí. Nemá zlozvyky a věří, že alkohol a cigarety jsou nejhoršími nepřáteli ženského vzhledu. Muti pravidelně navštěvuje tělocvičnu, bazén a také si oblíbila jógu.

Zdroj: poradnytsya.info

Ornellova strava je bohatá na čerstvou zeleninu a ovoce a pije hodně vody, aby udržovala rovnováhu v těle, díky čemuž její pokožka září a vlasy jsou hedvábnější. Herečka se řídí správnou a vyváženou stravou a jídlo si připravuje sama.

Zdroj: poradnytsya.info

Italská celebrita je proti plastické chirurgii a není naštvaná, když si všimne nových vrásek, protože věří, že změny související s věkem by měly být přijaty, nemusí žena se jich bát. Pečlivě hlídá stav pokožky a používá jenom přírodní krémy a omlazující masky.

Zdroj: poradnytsya.info

Ornella není příznivcem nápadného make-upu, takže dává přednost rtěnkám v pastelových odstínech a mírně zdůrazňuje oči a v každodenním životě nepoužívá kosmetiku vůbec.

Tato krásná žena často tvrdí, že tajemstvím její krásy je harmonie uvnitř i kolem sebe, protože pouze s ní můžete zářit zevnitř a cítit se atraktivní a mladou v každém věku.

Share