Ilona Svobodová oslavila jubileum: Těžký osud oblíbené herečky a dabérky

Herečka a dabérka Ilona Svobodová oslavila své 60 narozeniny. Nikdy se ve svém životě nezahanbila, a zůstává se i ve dnešní době oblíbenou dabérkou, hlasem které promlouvají z obrazovky Demi Mooreová a Sharon Stoneová.

Bohužel Ilona má velmi těžký osud. Všechno se začalo z těhotenství, které bylo velmi problémové. Většinu času strávila se svým synem Filipem v nemocnici.

Zdroj: ahaonline.cz

“Měla jsem hodně narkóz a možná ty některé problémy vznikly i kvůli tomu. Ležela jsem v Podolí pořad v nějakém stresu, a velmi jsem se bála, abychom to oba vydrželi,” řekla Ilona v pořadu 13. komnata.

Ale nebyl to konec. Před 19. lety dabérka našla syna ležet zhrouceného pod stolem. Řekla, že byl to obyčejný den, a herečka šla do práci.

Zdroj: blesk.cz

“Můj syn sedel u počítače, a dělal něco do školy. Jsem šla pracovat, sešla jsem zahradou pod dům, a něco mi říkalo, že se musím vrátit k mému synu. Doma jsem ho našla ležet na zemi v bezvědomí,” uvedla herečka.

Zdroj: ahaonline.cz

Ilona přežila tou nejstrašnější chvíli. Hned zavolala na záchranářku, a odjela s nim do nemocnici, kde lékaři ho zvládli zachránit. Bohužel, všechny funkce, vnímání a motorika zůstaly oslabeny.

Zdroj: blesk.cz

V roce 2014, v září Svobodová ztratila svého milovaného manžela Petra Skoumala. Společné žili celých 25 let. Bohužel, známého hudebníka a skladatelka zabila zákeřná rakovina.

Zdroj: blesk.cz

Kromě toho, Ilona měla také problém s dědictvím. Její zesnuli manžel kromě Fillipa, měl ještě děti, syna Davida a syna Kryštofa. Pravé v tomto období dabérka zkolabovala v metru.

Zdroj: blesk.cz

Jenom čas muže pomoct zhojit staré rány Svobodové, která měla takový těžký osud. Dnes je zdravá a velmi usměvavá, a muže se klidně soustředit na svůj jubileum.

Zdroj: blesk.cz

Share