Majitelé se rozhodli vyhodit zlou a nepříjemnou kočku z domova a nechali ji žít v suterénu

Tato kočka patří do plemene Sphynx. Zpočátku žila s mladou slečnou, která musela změnit bydliště a přestěhovat se ke své tetě. Ale kočka musela zůstat. Žila v suterénu, občas ji lidé viděli, a poté si jí všimli místní dobrovolníci a zvíře vzali. Lidé byli šokováni tím jak bylo zvíře špinavé, zanedbané a hubené. Informace o kočce se velmi rychle rozšířily internetem.

Zdroj: bestlj.ru

Chudinka musela zůstat na ulici kvůli skutečnosti, že příbuzná její majitelky neměla ráda zvířata. A navíc, vzhledem k nepříjemnému z její úhlu pohledu bezsrstému zevnějšku kočky, dokonce ji nenáviděla a hleděla na ni skrz prsty. Jak je známo, takové plemeno koček, jako je Sphynx, je náchylné k agresi. A přesně tak se tato kočka chovala. Na záchvaty hněvu v domácnosti mohla reagovat velmi agresivně, a to navzdory neúspěšným pokusům její paní všemi možnými způsoby kočku uchránit před kontakty se členy rodiny..

Zdroj: bestlj.ru

Ale nastal čas a majitelka Sphynxa musela kvůli práci opustit dům, a kočka byla vyhozena na ulici a ponechána svému osudu. Teta slečny jednoduše vykopla kočku z domova a zabouchla dveře.

Svědkům objevení kočky v suterénu jednoho z paneláků se podařilo vyfotit ubohé zvíře a podmínky, ve kterých žíje. Kočka byla velmi hubená, podle těchto fotografií bylo možné usoudit, že se toulala po ulicích déle než týden. Díky šíření fotek na internetu se jim podařilo najít majitelku kočky. Po projednání celé situace s místními dobrovolníky a lidmi, kteří kočku našli, bylo rozhodnuto zahájit hledání nového domova a zodpovědného majitele pro zvíře.

Zdroj: bestlj.ru

Kočka byla přemístěna do útulku, ve kterém dostávala důkladnou péči. Přesto se zvíře stále chovalo agresivně, nejen vůči lidem, ale také vůči jiným zvířatům. O několik dní později se kočka uklidnila, ale stejně se musela přestěhovat do oddělene od ostatních obyvatel útulku klece. Teprve poté začala poštět k sobě lidi a nechávat se brát v náruči.

O něco později byla kočka sterilizována a začala se vrácet ke svému normálnímu vzhledu. Dobrovolníci jí začali aktivně hledat nového majitele. Aktivisté k této otázce přistoupili zodpovědně a uvedli, že tato kočka by měla být jediným mazlíčkem v budoucím domově.

Zdroj: bestlj.ru

Na inzerát okamžitě reagovalo velké množství lidí, kteří si přáli převzít tuto kočku. Řídili se však pouze tím že mají rádi takové plemeno, nikdo z nich však nměl čas se o zvíře starat.

Uběhlo hodně času, než se kočce podařilo najít hodného pána, který by se zodpovědně staral o zvíře. Díky životu v takové milující rodině se kočka stala laskavější, ráda navazuje kontakt s lidmi a má aktivní životní styl.

Zdroj: bestlj.ru

Share