Muž zachránil psa, na jehož krku našel poznámku: Nebyla ale tam adresa majitele

Obyvatel Malajsie objevil osamělého psa, který běžel po silnici. Mužovi se podařilo získat důvěru zvířete, a když se přiblížil, našel na krku poznámku od jejího bývalého majitele.

Silnice/ Zdroj: twizz.ru

Lionel jel do obchodu, když najednou na silnici uviděl psa a rozhodl se mu pomoct.

Pes/ Zdroj: twizz.ru

Muž zastavil na kraji silnice a seděl 10 minut bez pohybu, aby si na něj pes zvykl a pochopil, že mu nehrozí nebezpečí. Pak si všiml, že mazlíček má na krku poznámku.


Poznámka/ Zdroj: twizz.ru

Lionel doufal, že poznámka na jeho krku ukazuje adresu a jméno majitele, ale místo toho byl to jeho smutný příběh, který přiměl muže plakat.

Pes/ Zdroj: YouTube

„Ahoj! Jmenuji se Siggy a jsem milující a ohleduplný pes! Mému pánovi je velmi líto, že mě musel opustit, ale už se o mě nemůže postarat. Vezměte mě prosím domů. Přijměte mě prosím do své rodiny.

Letos mi bude 5 let a nejsem sterilizován. Jsem velmi laskavý a nikdy jsem nikoho kousl! Jsem velmi dobrý strážce a mohu celý den sedět přede dveřmi. Umím také dělat triky.

Doufám, že si mě vezmete s sebou.“

Pes/ Zdroj: twizz.ru

Muž se bez váhání rozhodl vzít si chudáka k sobě domů. Zpočátku se Siggy toho muže bál, ale s postupem času si pes zvykl na Lionela.

Muž se psem/ Zdroj: twizz.ru

Pokud majitel už není schopen se o svého mazlíčka postarat, nemůže zvíře vyhodit na ulici: v takových případech by měl kontaktovat nejbližší útulky, přátele nebo napsat příspěvek na internetu.

Pes/ Zdroj: twizz.ru

PSALI JSME: NA NEOBYVATELNÉM OSTROVĚ UPROSTŘED MOŘE NAŠLI TOULAVÉHO PSA. BYLO TĚŽKÉ UVĚŘIT, ŽE SE PES UZDRAVÍ, ALE NYNÍ JE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ZA MUŽEM ŠLO MALÉ ŠTĚNĚ A TEN HO VZAL DOMU: PO NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH SE UKÁZALO, ŽE TO NEBYL PES

Share