„Já už o tom dál nechci mluvit“: Jaká informace zazněla ve volebním lístku Ireny Bartoňové Pálkové a proč to odmítá komentovat

Během nadcházejících voleb občane ve středních Čechách, které chtějí volit, budou docela překvapení. Až dojde k seznámení s volebními lístky budou voliči ale překvapení.

Zdroj: seznamzpravy.cz

V chvílí, až budou čist informace a program dozví o Ireně Bartoňové Pálkové, a zejména to, že má dvaapadesát let, je podnikatelkou a viceprezidentkou Hospodářské komory.

Zdroj: facebook.com

Sice věk a podnikání je pravdou, skutečně od konce minulého století provozovat činnost v úklidových službách, a má vystudováno British Institute of Cleaning Science.

Zdroj: facebook.com

Zatím viceprezidentkou Hospodářské komory poslední 2 měsíce už není. Sama Bartoňová Pálková prý o tom neví a tvrdí, že se zatím volební lístky neprohlížela. “Já jsem volební lístky ještě neviděla,“ řekla.

Zdroj: tv.idnes.cz

To, že tak v listcích je napsáno objasnila tím, že se bylo vyřešeno, že volby zúčastní v zimě, v ten okamžik opravdu viceprezidentkou Hospodářské komory byla. I když svým způsobem má pravdu, ale měla dokonce 2 týdny v srpnu na to, aby volební lístek upravit a oficiálně odevzdat.

Zdroj: facebook.com

„Já už o tom dál nechci mluvit,“ odmítla podnikatelka.

Share