Jak Markéta Konvičková ztrávila svou poslední dovolenou ve dvou se snoubencem

Zpěvačka Markéta Konvičková (26) za pár měsíců čeká přírůstek v rodině. Však jejích dovolena nepřinesla jen radost, ale také spoustu kritiky od dalších matek. V sítě také mnozí byli pobouřený tím, že na posledních měsících těhotenctví ona pije kávu. Co si o takových komentářích mysli Konvíčková?

http://www.instagram.com/p/CDf24K0A5KC/?utm_source=ig_web_copy_link

Markéta Konvičková má vlastní rozum

Tato báječna zpěvačka v minulem roce to neměla moc lehle – ona bojovala s rakovinou, a úspěšně! A po té událostí, ona má tak trochu jiný názor na život:

Zdroj: blesk.cz

„Spousta lidí řešila, jak jsem nezodpovědná, že jsem si dovolila jet do Chorvatska k moři, že ohrožuju dítě. Je to ale přece moje zdraví. Co je komu co do toho? Prý jsem neměla riskovat v době koronaviru. Ale radši ho chytnu někde na pláži než v rozpálené Ostravě. Samozřejmě jsem dodržovala všechny bezpečnostní a hygienická opatření, ale pokud mi někdo vyloženě nezakáže, abych vycházela z bytu, tak doma sedět nebudu,“ řekla razantně Markéta.

Zdroj: instagramm.com

Naposledy ve dvou

„Taky mám starost, ale to mám žít jen ve strachu? Stále mít jen z něčeho obavy? Takhle jsem měla moře, sluníčko a pohodu. Pláže byly poloprázdné, lidé leželi v rozestupech, aspoň jsme si to s Rendou užili naposledy ve dvou,“ Markéta vysvětlila svou touhu jet do destinace, v které koronavirus není úplně raritou.

Co je špatného na šálku kávy po čas těhotenství?

Zdroj: blesk.cz

Mnoho žen po čás těhotenství si dovoluje pít kávu.

„Ono by asi na Instagramu nevypadalo nejlíp, kdybych tam psala, že je to kafe bez kofeinu. Podle doktorů jeden šálek slabší kávy denně můžu, tak jsem ze začátku pila cappuccino, ale kofein mi nedělal dobře, proto jsem přešla na bezkofeinové,“ popisuje zpěvačka.

Zdroj: instagramm.com

Kyselé okurky s mírou proč ne

Podle ní by se ke všemu mělo přistupovat přirozeně.

„Někdo říká, že v tak vysokém stupni těhotenství už nastávající maminka nesmí jíst okurky, prý mohou vyvolávat předčasný porod, ale myslím si, že když si dá jednu za týden, tak se nic nestane,“ věří sympatická Markéta.

Zdroj: blesk.cz

Markéta není ten typ, co bude odevzdaně čekat na porod

Lide na sociální sítí však nedávají pokoj spěvačce, a vyčítají jí spoustu věci.

„Úplně nechápu, co mají někteří za život, že mají potřebu řešit život někoho jiného. Já sama bych do těhotenství jiným nemluvila. Tohle stejně nejvíc řeší zvláštní lidé na sociálních sítích, kteří se na nich potřebují vyzvracet,“ kroutí hlavou nad výčitkami lidí Markéta.

Zdroj: blesk.cz

„Je to samé: ‚nepijte kafe, neskákejte na míči a podobně. To by ale ve finále člověk nemohl dělat vůbec nic. Musela bych být zavřená mezi čtyřmi stěnami a čekat odevzdaně na porod. Někdy jsou ale i rady na sociálních sítích dobré. Třeba jsem vůbec nevěděla, že se nemá pít tonik,“ komentuje Konvíčková.

My však Markétce nic radit nebudeme, jen popřejme jí trpělivost a sílu v nejodpovědnějším okamžiku.

Share