Dvouletý chlapec kvůli bujným vlasům měl spoustu komplexu: když matka požádala o pomoc stylistu a byla nadšená novým účesem

Nad dvouletým dítětem se smáli dospělí i děti. A to vše proto, že jeho vlasy připomínaly pampelišku. Matka vzala chlapce ke stylistovi, který udělal módní účes.

Zdroj: odnaminyta.com

Dvouletý George chápal, že je jiný než ostatní děti. Dítě ještě pořádně ani neumělo mluvit, ale všimlo si, jak se o něm diskutuje. Kvůli bujným vlasům se mu smáli. Neustálé posměšky vyvinuli u chlapce spoustu komplexu.

Vlasy dítěte připomínaly pampelišku. Vypadal vtipně, ale problém byl jiný.

Psychologové tvrdí, že všechny komplexy a problémy pocházejí z dětství. Děti jsou zneužívány, ponižovány vrstevníky nebo dokonce některými rodiči. Dítě roste, mění se, ale všechny křivdy z dětství zůstávají navždy v podvědomí člověka. Není snadné se jich zbavit. A tak dospělý muž nebo žena nežije tak, jak skutečně chce.

Georgova maminka nechtěla, aby syn kvůli vlasům trpěl a zavíral se do sebe. Žena požádala o pomoc stylistu.

Zdroj: odnaminyta.com

Dítě přišlo do salonu a chovalo se velmi skromně. Netočil se jako mnoho malých dětí při stříhání vlasů. I stylista pochopil, že chlapec se nepřišel jen ostříhat.

Potřeboval si být jistý v sobě a krásný vzhled 100% zvyšuje sebevědomí člověka.

Kadeřník se pustil do práce. Stylista udělal módní účes, roztomilé kudrlinky nechal jen na vrcholu hlavy.

Zdroj: odnaminyta.com

Matka dítěte byla nadšená novým účesem. A samotné dítě si ještě neuvědomilo, že má účes jako u slavných fotbalistů. George bude potřebovat nějaký čas, aby zhodnotil úsilí stylisty.

Zdroj: odnaminyta.com

Zdroj: odnaminyta.com

Share