Jak moc milujete sami sebe: Tento krátký psychologický test o vás řekne celou pravdu

Stačí si vybrat květinu, která se vám líbí nejvíce.

Říká se, že než uděláme něco pro ostatní, musíme se naučit milovat sami sebe. Existuje velký rozdíl mezi dobrým a zdravým postojem k sobě samému, máme na mysli vlastností jako narcismus a sobectví.

To, že přijímáte své myšlenky, tělo a způsob bytí, neznamená, že musíte být uzavřeni v sobě nebo arogantní vůči ostatním. Tento obrazový test působí na naše podvědomí a testuje, na co jsme vlastně připraveni. Jste připraveni na tento test? Zabere vám to jen pár vteřin.

Test: jak moc jste narcistní?

Zdroj: esotericblog.ru

Podívejte se na obrázek výše a přemýšlejte o tom, která květina se vám nejvíce líbí. Vzhled není tak důležitý – pokud jste cítili jemnou „přitažlivost“, vyberte si právě tu květinu. Důvěřujte své intuici! Dejte si pár vteřin a…

Pokud již máte svého kandidáta, přečtěte si odpovědi:

Květina č. 1

Pokud jste si vybrali první květinu, znamená to, že charakteristika narcisu se vás netýká. Umíte přijmout kritiku od ostatních, ale za předpokladu, že je konstruktivní. Milujete péči o lidi kolem sebe a projevujete k nim obrovskou empatii. Rádi nasloucháte ostatní a dáváte jim dobré rady.

Květina č. 2

Druhá květina symbolizuje člověka s takzvaným „zdravým narcismem“. Znáte sami sebe – své přednosti a nevýhody – a rádi jste středem pozornosti. Přijímáte své stíny a lesk a nestydíte se za žádný váš čin.

Zdroj: vkcyprus.com

Květina č. 3

Tento symbol volí lidé svědomití, inteligentní a kreativní. Máte matematickou mysl a všichni jsou již vědomi všech vašich darů a talentů. Neradi se chlubíte úspěchy, ale jste za ně velmi vděčný a pyšný.

Květina č. 4

Pokud jste přitahováni čtvrtou květinou, znamená to, že jste zvláštní narcis. Milujete se tak moc, že nevidíte nic dál než špičku vlastního nosu! Vaše podnikání vás pohltí natolik, že je těžké se podívat na osud jiných lidí. Obklopili jste se výhradně lidmi, kteří uspokojují potřeby vašeho zapáleného ega.

Zdroj: clubklassika.ru

Květina č. 5

Jste velmi skromný, ale zároveň máte pevný pocit sebeúcty. Respektujete se a staráte se o vlastní hranice, ale to neznamená, že musíte být vždy uprostřed vesmíru.

Květina č. 6

Vybrali jste si květinu číslo 6? To znamená, že máte náchylnost k narcisizmu, ale můžete být současně věrným a užitečným a citlivým přítelem. Bohužel se vám neustále zdá, že pouze váš způsob myšlení nebo jednání je správný a ostatní by vás měli vždy následovat.

Zdroj: psy.systems

Share