Obrovské oči, krásná ústa: Jak vypadala hvězda osmdesátých let Sidney Rome, než se stala obětí plastických operaci

Celebrity jsou rozděleny na tři typy: ty, kdo stárnou přirozenou cestou, aniž by se uchylovali ke službám lékařů; ty, kteří si volí operaci obličeje – moudře, že se to ani moc neodráží na jejich vzhledu, a ty, kdo se stává obětí operace.

Zdroj: passion.ru

Filmová a televizní hvězda sedmdesátých a osmdesátých let Sidney Rome patří do třetí skupiny hvězd. Kdysi krásná dívka s věkem a díky úsilí lékařů se změnila k nepoznání.

Budoucí herečka, zpěvačka, modelka a fitness guru se narodila v USA v roce 1951 v rodině průmyslníka.

Sydney vyrůstala jako umělecká a plastická dívka, rodiče si uvědomili, že chce být herečkou, a nic proti tomu neměli. Rodina byla zabezpečená a dívka mohla dělat, co se jí líbí. Po škole se prohlásila za nezávislou a brzy odjela do Itálie — do zemi svých předků.

Je pravda, že před odjezdem z USA stihla natočit film Ralph Thomas „Některé dívky mohou „(1968).

Zdroj: passion.ru

Mladá Sidney Rome se vyznačovala mimořádnou krásou: měla obrovské oči, velké smyslné ústa, kopna blond vlasů. Navíc se mohla pochlubit dokonalou postavou a neobvyklým chraplavým hlasem, který jí dával přednost před jinými „nezpívajícími“ herečkami.

Zdroj: passion.ru

V Itálii se Sidney provdala za fotografa Emilio Lariho, ale jejich manželství bylo krátké. Začínající herečka nemohla věnovat manželovi mnoho času, protože nabídky práce se začaly hromadit jeden po druhém. V letech 1970-1980 se natáčela hlavně u italských režisérů.

Za deset let si Sidney Rome zahrála ve 20 filmech, kde byly její partnery hvězdy jako Marcello Mastroiani („Co?“), Alain Delon („Rasa “ gopod“), David Bowie („Krásný jigolo — nešťastný jigolo“).

Zdroj: passion.ru

V osmdesátých letech se Sidney Rome objevila v nové amploi. Stala se moderátorkou aerobiku. Herečka a zpěvačka učila diváky, aby se při tanci udržovali v kondici a hubnout. Sidney sama byla dokonalým podnětem a příkladem. Celebrita s dokonalou postavou a příjemným hlasem skvěle skáče pod rytmickou hudbu.

Zdroj: passion.ru

Kariéra Rome pokračovala úspěšně. Režiséři ji chtěli vidět ve svých filmech, pozval ji na natáčení i Sergej Bondarčuk. S Frankem Nerem hrála ve filmu Červené zvony.

V 80. letech kráska úspěšně pracovala i jako modelka, objevila se dokonce na stránkách Playboye.

Zdroj: passion.ru

V devadesátých letech se její kariéra už byla tak aktivní jako před tím. Za deset let si zahrála jen v šesti filmech a seriálech, jejichž název českým divákům nejsou známa. Zároveň Sydney začala přemýšlet, jak prodloužit své mládí. Poprvé se obrátila na plastického chirurga, ten ji provedl první facelift.

Zdroj: passion.ru

Poté už se herečka nemohla zastavit v honbě za krásou. Během několika let se na stůl plastického chirurga dostala tolikrát, že se stala nerozpoznatelnou. Změnil se jí řez očí, z bývalé pohyblivé krásné pusy nezůstala ani stopa. Během dalšího faceliftu se Sidney zasáhli do nervu a ústa se „přesunula“ na levou stranu obličeje. Spolu s tím se Rume zajímala i o kosmetické procedury.

V roce 2000 se na obrazovkách objevil seriál Lurd (dostala vedlejší roli) a herečku bylo velmi těžce poznat, její mimika byla zmrzlá.

Zdroj: passion.ru

Sidney Rome se nyní netočí tak často jako na vrcholu své kariéry. Svou roli sehrála i záliby plastickou chirurgií, herečka se stala její skutečnou obětí. Nicméně, stále je vítaným hostem na talk show a filmové festivaly.

Zdroj: passion.ru

Share