Jak nemocná červená kočka se stala pracovníkem veterinární kliniky

Až do sedmi let žil Walter obvyklým dobrým životem domácí kočky. Pak se však z neznámých důvodů ocitl na ulici.

Tehdy už měl problémy s páteří a stěží se mohl hýbat. Možná z tohoto důvodu se majitel i zbavil nemocného zvířete. Nešťastná kočka žila dlouho na ulici a nikdo ji nechtěl pomoci.

Zdroj: lemurov.net

Jednou ale měl Walter štěstí, jeden milý muž si ho všiml a odvezl ho do Lollypop Farm, kde žijí různá opuštěná zvířata.

Chudák byl okamžitě převezen na veterinární kliniku. Kromě hlavní nemoci měl zraněnou tlapku a tam začalo hnisání, které mu způsobilo strašlivou bolest. Na jeho těle žily hordy blech a celá jeho srst byla zamotaná.

Zdroj: lemurov.net

Kočka byla ošetřena veterinářem, odblešena, vykoupána a vyčesána. Walter se okamžitě stal okouzlujícím fešákem. Přestože s páteří nic neudělali, ale kočka se už cítí mnohem lépe.

Zdroj: lemurov.net

Později se čiča opět naučila užívat si života. Nyní žije Walter v útulku, kde se o něj dobře starají a milují. Walter se ukázal jako velmi dobrá kočka a postupem času začal pomáhat dalším domácím mazlíčkům na farmě. Hlídá pacienty, kteří jsou po operaci. Obzvláště rád se stará o koťata, objímá je a olizuje jako matka.

Zdroj: lemurov.net

Také zrzavý zdravotní bratr pomáhá psům, kuřatům, ovcím a dalším obyvatelům farmy. Chtěli bychom věřit, že taková laskavá a něžná kočka bude mít štěstí a potká dobrého člověka, který si ji vezme z útulku.

Zdroj: lemurov.net

Share