„Tito teenageři se stali rodiči velmi brzy“: Jak se vyvíjel jejich osud

Počet rozvodů mezi mladými manželskými páry se v posledních desetiletích dramaticky zvýšil.

Starší generace si stěžuje, že jejich děti a vnoučata si necení instituci manželství tak jako předtím. Mladí lidé se žení, žijí spolu rok nebo dva a pak se rozvádějí se skandálem. Proto jsou tak hodně svobodných matek.

Když si 16letá Kanaďanka Caitlyn uvědomila, že je těhotná se svým přítelem Noahem, myslela si, že ji opustí. Ale chlap, když se dozvěděl, že se ve 17 letech stane otcem, se však nevylekal.

Zdroj: lemurov.net

Studenti Caitlyn a Noah se seznámili v obchodním centru. Dívka si vzpomíná, že se zamilovala do účesu chlapa, díky němuž vypadal jako Justin Bieber.

Zdroj: lemurov.net

Všichni příbuzní a přítelkyně jí říkali, že vztah s Noahem nebude trvat dlouho. Ale dívka nikoho neposlouchala. Byla si jistá, že Noah je její láska na celý život.

Když porodila dítě, Noah šel do práce, aby se postaral o svou rodinu. Chlap studoval a zároveň pracoval.

Zdroj: lemurov.net

Zatímco jejich přátelé chodili na večírky a bavili se, Caitlyn a Noah se učili měnit plenky. Ale jak mladí lidé tvrdí, že díky narození dítěte se stáli dospělými. Zjistili, co to znamená být zodpovědný za život jiného.

O pár let později si pořídili další dítě. Když byla Caitlyn podruhé těhotná, Noah se rozhodl požádat ji o ruku. Dívka si často vzpomíná, že jí ještě nebylo dvacet let a už byla vdaná se dvěma dětmi.

Zdroj: lemurov.net

Nyní mladým rodičům je 26 let. Je to silná a milující rodina.

Zdroj: lemurov.net

Zdroj: lemurov.net

Caitlyn a Noah věří, že budou vždy spolu.

Zdroj: lemurov.net

Zdroj: lemurov.net

Share