Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji: Odhalí to rysy vaší osobnosti

Řeč těla o nás může odhalit více, než si myslíme. Poloha, ve které sedíme, odhaluje naše emoce a dokonce i charakter.

Vědci zjistili, že nejméně 50 procent informací, které dostáváme v procesu komunikace, pochází z neverbální komunikace.

Zdroj: variat.com.ua

Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji

Pozice č.1

Tato pozice o vás říká, že jste velmi klidný a vyrovnaný člověk. Dostat vás z rovnováhy není vůbec snadné. Víte, co chcete, a máte zdravý přístup k jakékoli životní situaci.

Nepodléháte emocím ani vlivu jiných lidí. Potřebujete více času na to, abyste se s někým spřátelili, jste velmi nedůvěřivý a opatrný člověk ve vztazích s ostatními lidmi.

Zdroj: unsplash.com

Pozice č.2

Neradi spěcháte, nestaráte se o názory ostatních a žijete svůj vlastní život. Vyhýbáte se velkým společnostem a snažíte se zůstat trochu stranou.

Rodina a blízcí přátelé jsou pro vás nejdůležitější lidé. Kariéra není pro vás. Raději sedíte v tichu své vlastní zahrady a užíváte si tento úžasný okamžik. Svému vzhledu příliš nevěnujete pozornost.

Také neposuzujete lidi podle toho, co mají. Záleží vám jen na jejich povaze.

Zdroj: unsplash.com

Pozice č.3

Pokud jste si vybrali tuto pózu, je velmi živý a energický člověk. Žijete v přítomném okamžiku a milujete, když se kolem děje mnoho různých zajímavých událostí.

Takové chvíle vždy někam unesou vaši duši. Chcete se pustit do výzev, potkat nové lidi a objevit nové cesty pro sebe. Nebudete se příliš starat o budoucnost a už vůbec o minulost. Nejdůležitější pro vás je to, co se děje tady a teď.

Zdroj: unsplash.com

Share