Jak se dá vypadat mladě i v 65 letech

Každy souhlasí s tím, že za současné situace ve světě je vypadat mládě i v důchodovém věku obtížné.

Za prvé, ekologie tomu moc neprospívá. Špatné návyky a špatná výživa také hrají svou roli. Jak tedy zůstat zdravá a vypadat mladá, když už jste na prahu stáří?

Zdroj: sovkusom.ru

Tajemství mládí našla hrdinka našeho dnešního příběhu – Melissa Gilbert z východního Tennessee v USA. Žena (nebo spíše dívka) se netají tím, že často navštěvuje kosmetičku. Podařilo se jí však vypadat mladě nejen díky drahým krémům, ale i kvůli své životní pozici.

Jaké je tajemství mládí

Navzdory věku se paní Gilbert snaží být v tématu všeho, co je v trendu. Má svůj YouTube kanál, na kterém sdílí tajemství stylu a péče o sebe. A také žena vede stránku na Instagram. Tam si zkouší módní snímky a vypráví o svém životě.

Zdroj: sovkusom.ru

Nyní je na stránce Melissa na Instagram podepsáno pouze 30 tisíc lidí. Na YouTube se na ní dívají přes 100 tisíc followerů. Souhlaste, dobrý výsledek, jako pro 65letou babičku. Paní Gilbert ráda sdílí zkoušené prostředky péči o pleť proti stárnutí.

Naše hrdinka ráda experimentuje nejen s oblečením, ale i s účesy. Tyto roztomile kudrlinky Melisse velmi sluší. Dávají obrazu určitou hravost. Takže žena vypadá ještě mladší. V kombinaci s úspěšným make-upem vypadá jako studentka na vysoké!

Melissa referuje lehké a jednoduché jídlo, bez lahůdek. Žena se snaží jíst hodně zeleniny, miluje mořské plody. Nemá špatné návyky a velmi zřídka si dovolí alkohol. Asi právě to umožnilo udržet ji tak skvělou postavu.

Asi každý bude souhlasit, že vypadat mladý v 65 letech je velké štěstí. Koneckonců, každá žena chce co nejdéle se líbit mužům. Melissa nemá partnera. Možná je to další důvod, proč se snaží být atraktivní ve svém věku. A daří se jí to. Pojmenovat naši hrdinku babičkou se u nikomu neotočí jazyk.

PSALI JSME: ČTYŘICETILETÁ MILOVNICE LEGÍN A TETOVÁNÍ SE DOSTALA DO RUKOU STYLISTŮ A RADIKÁLNĚ ZMĚNILA SVOU IMAGE

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA PŘEKONALA NEMOC: NYNÍ JE ZNÁMÁ JAKO JEDNÁ Z NEJLEPŠÍCH VIZÁŽISTEK

Share