Jak se za 15 let natáčení změnili hrdiny seriálu Ulice

Všemi oblíbený seriál Ulice tento týden bude mít oslavu – seriálu je totiž už celých 15 let! Někteří herci doslova vyrostly při natáčení tohoto seriálů. Mezi takové hvězdné dětské postavy patří František a jeho sestra Ema a také puberťák Matěj.

Zdroj: google.com

Dle scénáře, děti neměli až tak sladký život – nejtěžší role přišly na postavy Františka a Emičky: dívka byla dlouhou dobu v dětském domově což hluboce zasáhlo její psychiku, a ona vůbec nechtěla mluvit. Po složitem procesu, se Ema předci jen dostala do rodiny Liškovy. Tato skvěla hvězdná rodinka se vždy pečovala o jeden druhého.

Zdroj: google.com

Když holčička přežívala období puberty, na ní přišla další rána. Dle scénáře její práva matka vyšla z vězení a chtěla si Emičku zabrat u rodiny. Dívka si musela zvykat na nové prostředí a lide. Zejména na přítele matky – Miloše. S časem si ale zvykla, a nerodil se ji nevlastní bratr.

Zdroj: google.com

Malý klidný chlapec Franta, to měl trochu snažší než jeho nevlastní sestra Ema

František to také neměl až tak lehké, předci jen jeho matka je bývala závislá na drogách žena. Jenže zásadní rozdíl mezi dětmi je v tom, že Frantíšek nemusel být v podobném zařízení, kde byla Ema.

Zdroj: google.com

Chlapec měl klidnou povahu a po celý scénář seriálu – dobře se učil, neměl problémy s chováním. Jeho puberta probíha zcela normálně ale potom on potkal budoucí matku svého ditětě – fotografku jménem Skyler. Chlapec se zamiloval, narodilo se jím krásné dítě, ale vztah mladici nezvládli a nakonec ona utekla. Franta v roli mladého otce, se z deprese z rozchodu dostal, ale nejhorší ho teprve čeká. A to je souboj o syna, který žije s matkou v Holandsku.

Zdroj: google.com

Jakub Štáfek odešel ze seriálu, a vůbec toho nelituje

Štífek v roli okouzlujícího darebáka Matěje již nehraje v slavném seriálů. Dle předčasného scénáře on a cela jeho rodina se odstěhovali do jiného města. Příčinou náhlého odchodu ze seriálů postavy Matěje se stalo jeho manželství a narození dítěte. Jakub ale hrál roli Matěje celých 15 let, a z roztomilého darebáka vyrost v dospělého a zodpovědného chlapa a skvělého otce.

Zdroj: google.com

Zdroj: google.com

Share