Jak vypadá maminka dětí z andělskou tváři

Všichni s obdivem vzpomínáme na krasavici Tilan Blondo, která ještě nedávno právem nosila titul nejkrásnější dívky světa. Je to těžké uvěřit, ale už ji je 19 let a z roztomilé dětské tváře nezůstala ani stopa. Ale na střídačku vždycky přijdou jiní.

Zdroj: ofigenno.com

Takže mezi nejatraktivnější mladé modely na světě se přidali děti Kateřiny Antonové – Dima a Violetta. Bratr a sestra byli fotogeničtí ještě z plenek, proto na zvýšenou pozornost jsou zvyklí.

Děti Kateřiny Antonové dobyly svět svou krásou. Jak vypadá maminka nejkrásnějších mladých modelů planety

Zdroj: ofigenno.com

V síti nejsou Dimou a Violettou náhodně nazýváni anděly. S těchto děti se klidně můžou malovat obrazyt: blond vlasy, jemné rysy obličeje a obrovské modré oči. Zdálo by se, že sourozenci dokázali vyhrát genetickou loterii. Nicméně, když se podíváte na fotky jejich matky, pak je vše zřejmé — děti byly předurčeny k tomu, aby se narodily andělsky krásné.

Zdroj: ofigenno.com

Letos je Dimovi jedenáct let. Navzdory úspěchu v modelingu je pro něj studium vždy na prvním místě. To je asi důvod, proč má chlapec o něco méně slávy než jeho sestra. Přesto má Dima na kontě mnoho úspěšných projektů: natáčení pro Katalog Faberlic a slavného Harper’s Bazaar lesk, stejně jako zapojení do sociální reklamy. Stojí za zmínku, že spolu se sestrou mají okouzlující duo.

Holčičce Viole je už šest let. Navzdory jemnému věku se dívka aktivně podílí na natáčení pro časopisy a různých značek. Také se jí podařilo zazářit na módních přehlídkách, kde se rozhodně cítila jako ryba ve vodě. V roce 2018 se dívka zařadila mezi „50 nejkrásnějších dětí planety“. A na tom se nehodlá zastavit.

Zdroj: ofigenno.com

Nadpozemský vzhled Dimy a Violetty je zásluhou jejich matky. Pozoruhodné je, že kdysi se Kateřina Antonová sama vyvíjela v modelingu. Bohužel se jí nepodařilo vybudovat úspěšnou kariéru. Její případ se ale rozhodl pokračovat její děti. Koneckonců, bratr a sestra donutili mluvit o sobě celý svět a jejich Stránka na Instagramu má téměř 500 tisíc obdivovatelů.

Zdroj: ofigenno.com

Mnozí (a to včetně naší redakce) se ptají: jak vypadá hlava této andělské rodiny? Ale zdá se, že manžel Kateřiny není veřejná osoba. To je samozřejmě škoda.

Zdroj: ofigenno.com

PSALI JSME: KRÁSNÉ DĚTÍ RŮZNÝCH NÁRODNOSTÍ: ONY SI ZÍSKAJÍ VAŠE SRDCE

PŘIPOMÍNÁME: TOTO BYLA NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKA SVĚTA: JAK VYPADÁ PO 10 LETECH

Share