Zaměstnanci útulku našli u dveří kartonovou krabici: V ní bylo štěně a vzkaz, který překvapil dobrovolníky

Náš život bohužel není vždy naplněn laskavostí a láskou. Někdy musíme činit velmi obtížná rozhodnutí a převzít odpovědnost za něčí život. Přesně toto rozhodnutí musel učinit 12letý chlapec jménem Andres.

Zaměstnanci útulku v Mexiku našli u dveří krabici, ve které bylo malé štěně. Kromě zvířete byl v krabici vzkaz a hračka.

Zdroj: slonn.me

Tento dopis napsal 12letý chlapec. Jeho obsah šokoval a nikoho z zaměstnanců útulku nenechal lhostejným.

Nejprve bylo štěně vyšetřeno na veterinární klinice. Ukázalo se, že to byla fenka. Kromě zlomeného ocasu nemělo štěně žádné další fyzické zranění. Zvířeti také chybělo několik očkování. Stav štěněte byl dobrý.

Zdroj: slonn.me

Z dopisu v krabici se dobrovolníci dozvěděli, že chlapec přinesl zvíře se svou matkou. Andres napsal, že jeho otec štěně často bil a kopal. Jednou udeřil ho tak silně, že mu zlomil ocas.

Proto se chlapec a jeho matka rozhodli dát zvíře do útulku. Chlapec také napsal, že nechal štěněti plyšovou hračku, aby na něj nezapomněla …

Zdroj: slonn.me

Fenku se pojmenovali Rene. Nyní aktivně hledá nový domov. A rozhodně s tím nebudou žádné problémy, protože poté, co dobrovolníci zveřejnili tento příběh, objevilo se více než 300 rodin, které si jí chtějí vzít.

Dobrovolníci z tohoto útulku vyzývají lidi, aby věnovali pozornost toulavým zvířatům, protože potřebují domov, péči a milující majitele.

Zdroj: slonn.me

PSALI JSME: HUBENÝ PES LEŽEL U POPELNIC, NEMOHL SE ANI HÝBAT: VŠAK TOHOTO PEJSKA ZACHRÁNILI A TEĎ JE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: PES BYL OPUŠTĚN NA BENZINOVÉ PUMPĚ A ZTRATIL VÍRU V LIDI: ALE JEDEN ČLOVĚK DOKÁZAL POMOCI

Share