Jak žije rodina, která má 22 vlastních děti

Rodina Redfordů je největší rodinou ve Velké Británii. Matce, Sue Redford je 44 let a jejímu manželovi Noelovi 48 let. Žena nedávno porodila dva a dvacáté dětí a také mají už tři vnoučata. Manželé otevřeli svou pekárnu, starší děti pomáhají rodičům při organizaci její práce. Stát Redfordům nepomáhá, takže veškeré životní náklady kryjí díky svému malému byznysu.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Sue a Noel se poznali už v sedmi letech a ve čtrnácti už byli pár. V současné době mají 22 dětí, žena rodí děti prakticky každý rok. V roce 2004 Redfordové si koupili svůj velký dům. Dvě nejstarší děti už mají své rodiny a s rodiči nežijí.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Dům má dvě patra, deset pokojů a sklep. Vzhledem k tomu, že tam žije mnoho lidí, všichni se snaží dodržovat pořádek, i když to není snadné. Každý volný prostor je využit tak, aby byl pohodlný pro všechny. V přízemí, u vchodu, jsou velké skříně s botami a s vrchním oděvem.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

V obývacím pokoji je obrovská pohovka, na které jsou umístěny všechny děti pro zobrazení oblíbených filmů a telepořádu. V ložnicích mají děti palandy. Ve sklepě je běžecký pás, Sue ho koupila pro manžela.

Zdroj: slonn.me

Je tam i pračka o hmotnosti 18 kg, která je neustále v provozu. Každý den matka rodiny pere asi 10krát. Rodina nakupuje potraviny ve velkém. Tak vypadá jejich lednice.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Sedí všichni společně u obrovského stolu, ale. Někdy maminka tráví více než hodinu na přípravě snídaně, ale častěji se snídaně skládá z mléka s vločkami.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Share