Modelka si vzala kluka, kterému máma říkala princ. Ale dívka nevěděla důležitou věc

Keisha Omilana, známá světu jako modelka a manželka prince, prozradila tajemství, které před ní manžel prakticky až do svatby tajil.

Dívka se narodila ve městě Inglewood a od dospívání budovala modelingovou kariéru. Vystudovala designérku v Chicagu a poté se přestěhovala do New Yorku, kde se rozhodla zúčastnit se castingu modelů, ale našla svůj budoucí osud.

Zdroj: medialeaks.ru

V roce 2009 Keisha vyšla z hotelu a narazila u vchodu s neznámým mužem.

„Cítila jsem něčí přítomnost, zvedla jsem pohled a uviděla krásného muže přímo před sebou. Nikdo takhle v New Yorku prostě nestojí, všichni někam jedou, spěchají a on stojí,“ – prozradila Keisha.

Zdroj: medialeaks.ru

Muž k ní přistoupil a okamžitě se přiznal, že se mu líbila a požádal o telefonní číslo. Keisha ho však odmítla. Ona šla si po svým zprávám, a když se vrátila do hotelu, muž stál u vchodu s telefonem v ruce, jako by čekal na její návrat.

Muž prozradil, že pochází z Nigérie. Oni s Кeishou začali chodit, a jejich vztah trval celé dva roky, když najednou v roce 2011 Kunle chtěl seznámit dívku s rodinou, vysvětlil to tak, že na po tradici jeho zemi, to znamená zasnoubení.

Zdroj: medialeaks.ru

Sotva matka Kunle uviděla pár, nazvala ji „moje princezna“ a jeho „můj princ“. Dívka i dříve slyšela, jak budoucí tchýně po telefonu tak oslovuje syna, ale myslela si, že je to jen projev lásky.

„Vzpomínám si, jak jsem potkala jeho matku, byla velmi přátelská. Objala mě a okamžitě mě nazvala svou dcerou a řekla: „Jsi moje princezna.““.

Zdroj: medialeaks.ru

Tchyně začala vyprávět snase o své rodině – vládnoucím domě Arigbabuovo z Nigérie a že Kunle je nigerijský princ.

Keisha se podívala na svého snoubence a řekla: „Nemohl jsi jen tak zapomenout povědět mi něco tak závažného!“

Po několika měsících Кunle a Keisha se vzali, ale dívka nenechala svojí kariéru a dokonce dosáhla nových velkých vrcholů. Keisha začala pracovat se společností OL’Oreal, Maybelline, Revlon, Cover Girl a Pantene. Je pravda, že modelová popularita nepřišla na obyčejnou dívku z Kalifornie, ale na princeznu.

Zdroj: medialeaks.ru

Share