„Jaká lahvička na parfém upoutá pozornost jako první“: Výběr prozradí typ osobnosti v psychologii

Nabízíme vám projít zajímavým psychologickým testem pro ženy, který určuje typy osobnosti v psychologii.

Vyberte si jednu ze čtyř lahviček na parfém na obrázku a pak zjistěte výsledek. Každý flakon odpovídá určitému typu osobnosti člověka. Test vám pomůže odhalit vaši povahu.

Zdroj: takprosto.cc

Lahvička číslo 1

Máte silný a pevný charakter. Kromě toho si dobře uvědomujete – váš osud je pouze ve vašich rukou. Někdy je pro vás obtížné určit to, co od vás ostatní vyžadují, takže dáváte přednost přímočarosti a chladnému rozumu.

Zdroj: takprosto.cc

Lahvička číslo 2

Jste přímý člověk, který se nebojí kritizovat ostatní. Také nemáte zvyk brát slova jiných lidí k srdci. Jste však schopny upřímné lítosti, soucitu a porozumění. Ženy tohoto typu osobnosti mají rozvinutou empatii – je pro ně obtížné zůstávat lhostejnými k problémům jiných lidí.

Zdroj: takprosto.cc

Lahvička číslo 3

Žijete těžký a stresující život – všemu přikládáte velký význam. Někdy se můžete prožívat úzkostný stav. Také ženy tohoho typu jsou zdrženlivé a zamlklé, nemluví do větru.

Zdroj: takprosto.cc

Lahvička číslo 4

Upřímně trpíte, když nemůžete splnit něco slíbeného. Ostatní mohou mít dojem, že jste velmi citlivá a zranitelná osoba. Jste však čestný a pravdivý člověk, který nikdy nezradí a bude podporovat v těžkých dobách. Ostatní lidé by si vás měli cenit za tyto vlastnosti.

Zdroj: takprosto.cc

Chtěla bych dodat, že typy osobnosti v psychologii nejsou rozděleny na dobré nebo špatné. Charakter každé osoby může mít pozitivní i negativní stránky. Buďte šťastné a vždy zůstávejte pozitivní.

Kterou lahvičku na parfém si vyberete vy?

Share