Jaké podzimní boty nestojí za to koupit

Podzim je již po ruce, což znamená, že je čas přemýšlet o vašem demo sezonním šatníku. Dnes se s vámi podělíme o několik nápadů, jak nahradit již zastaralé věci. Hlavním tématem dneška jsou boty!

Módní modely obuvi 2019

Vždy se mi zdálo, že je velmi obtížné vybrat modely módní dámské obuvi. Pohodlí a móda neustále soutěží v mé hlavě. Chci vypadat stylově, ale chodit po celý den na vysokých podpatcích je prostě nemožné.

Módní modely pánské obuvi se však téměř vždy liší v pohodlí. Neustále závidím manželovi: vždy vypadá rezervovaně a stylově. A to se může konat v jejich botách po dobu nejméně jednoho dne!
Přesto je pro ženy trochu snazší vyrovnat se na pokraji módy a pohodlí. Zkusme zjistit, která obuv bude pro podzimní sezónu nejvhodnější a která by měla být věnována na charitu.

Lakované lodě

V poslední době byly tyto boty považovány za téměř základní. Tento podzim však vřele doporučuji najít pro ně slušnou náhradu.

Pro džíny je nejlepší zvolit pohodlné tenisky nebo mokasíny. Druhá možnost je vhodná pro milovníky přísného klasického stylu.

Otevřená špička boty a sandály

Vzpomínám si na časy, kdy moje matka nosila takové. Bylo mi jen 10 a tyto boty se pak zdály neuvěřitelně stylové. Korková podešev, hnědá kůže a otevřená špička ukazující perfektní pedikúru.
Avšak ani moje matka se už takhle neodváží boty. Nyní se obracejí uzavřené boty nebo sportovní sandály.

Objemné bílé tenisky

Důvod, proč všichni milovali tuto botu, je tak zřejmý. Bílé tenisky nejen vypadají stylově, ale také vám umožňují bezbolestně chodit, jak si přejete.

Nedoporučuji úplně se zbavit tohoto typu obuvi. Stojí však za to trochu změnit tradici a další tenisky koupit v bledě růžové, vínové nebo dokonce černé.

Z zřejmých plusy: už nemusíte trávit čas umýváním bot z každé skvrny.

Neonová obuv

Myslím, že mnozí ji vždy považovali za něco vulgárního a zcela nevhodného pro každodenní život. Takový pár by mohl být zachráněn, pokud by nešel na diskotéku.

Share